- офіційна мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- можливе виконання обов’язків в зоні проведення бойових дій;
- у випадку виконання завдань в зоні проведення бойових дій нараховуватиметься грошова надбавка в розмірі 3300 грн/день.
Вимоги
Обов‘язки
- хороша фізична форма;
- готовність працювати в зоні активних бойових дій;
- мотивація нищити ворога;
- наявність бойового досвіду буде перевагою.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення від 27000 до 127000 залежно від поставленого завдання та місця служби.
Вакансія: Стрілець
Жоден піхотний підрозділ неможливо уявити без стрільців. Це сильні, рішучі і добре підготовлені воїни, які вміють атакувати, оборонятися і знищувати ворога в ближньому бою. Професійний стрілець знайомий з багатьма видами піхотного озброєння і вміє ефективно вражати ним ворожі цілі. Це хребет військового підрозділу, без участі якого важко уявити проведення масштабних бойових операцій. Найбільший плюс цієї вакансії – стрільцем може стати кожна фізично і психічно здорова людина. Адже у війську основну увагу під час підготовки і навчань приділяють саме стрільцям.
Хто може стати стрільцем?
Стрілець – це основа війська. Навіть якщо доброволець не має ВОС-100 Стрілець, в нього вже наявний базовий набір характеристик для того, щоб стати професійним піхотинцем:
- Хороша фізична форма. Виконання піхотних завдань передбачає витривалість і здатність організму адаптуватись до жорстких умов фронту;
- Психологічна витривалість. У війську ти маєш відкинути свій страх перед невідомістю, бути опорою для своїх командирів та побратимів. Ти маєш бути впевненим у своїй силі духу;
- Відсутність шкідливих звичок.
Які задачі виконує стрілець?
Боєць, який пройшов повну піхотну підготовку і отримав ВОС Стрілець у свій військовий квиток, готовий до виконання бойових завдань разом із побратимами. Задачі, які виконує стрілець на передовій:
- Виконання бойових завдань у складі підрозділу. А саме: оборонні і наступальні операції, укріплення позицій і спостереження за лінією фронту. Це основна робота піхотинця, у якій він – найкращий воїн і фахівець;
- Забезпечення прикриття побратимів. Ефективна взаємодія з бійцями свого підрозділу – це ключ до успіху і перемоги на полі бою. Солдати відповідають за життя один одного, мають рятувати та приймати активну участь в евакуації поранених бійців з поля бою;
- Контроль стану своєї зброї та екіпірування. Зброя повинна бути чиста і доглянута, броня – надійна і грамотно підлаштована, а спорядження розраховане на тривале ведення бойових дій на позиціях.
Якщо ти пройшов БКБП 12-ї бригади «Азов» як професійний стрілець, ВОС-100 стає для тебе стартом професійної кар’єри у війську.
Стрілець у 12-ій бригаді «Азов»
Якщо ти хочеш долучитися до «Азову» на посаду стрільця, перед тобою відкривається широкий вибір підрозділів і напрямків служби. 1-й, 2-й, 5-й і 6-й батальйони спеціального призначення бригади – основні піхотні батальйони і професійні колективи з досвідченим командуванням та бійцями. Стрілець у бригаді «Азов» навчається піхотній справі під час 6 тижнів базового курсу бойової підготовки (БКБП), проходить злагодження з побратимами і починає свій шлях у підрозділі. Піхотинцям приділяється найбільша увага в плані забезпечення найкращим озброєнням та спорядженням. Зацікавила вакансія «Стрілець»? ВОС відсутній і не знаєш як почати службу у війську? Тоді заповнюй анкету на нашому сайті. У коментарі вказуй, що хочеш бути стрільцем. Наші рекрутери зв’яжуться з тобою.
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).