- готовність працювати в зоні активних бойових дій;
- вік від 18 до 35 років;
- придатність до військової служби за станом здоров’я та морально-психологічними якостями;
- готовність постійно вдосконалювати навички роботи зі зброєю.
Вимоги
Обов‘язки
- забезпечення вогневої підтримки зі стрілецької зброї;
- прицільне ураження цілей (піхоти, легкої бронетехніки) за допомогою вогнемета РПВ-16.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення: від 27000 до 127000 грн (залежно від поставленого завдання та місця служби).
Вакансія: Вогнеметник
На полі бою важко знайти іншого представника військової спеціальності, який би своєю зброєю завдавав більшого удару по ворожій піхоті. У сучасній війні вогнеметник використовує широкий спектр наявних засобів для знищення ворожих цілей. Якщо піхота окупантів міцно засіла на якійсь укріплені позиції, саме оператор вогнемету може успішно завершити це завдання і запобігти втратам серед піхотинців.
Хто може стати вогнеметником?
Спеціалістом з вогнеметного озброєння може стати вмотивований і фізично здоровий доброволець, готовий до виконання бойових завдань з відповідним озброєнням. Серед вимог до кандидата на цю вакансію можна виділити наступні:
- Хороша фізична форма. На бойових оператор вогнеметник постійно використовує масивне і важке озброєння. Тому для переміщення і виконання завдань потрібно витримувати тривалі навантаження;
- Психологічна стійкість. Війна потребує максимального напруження як тіла, так і духу. На воїна постійно чекають нові випробування, які він має стійко витримувати;
- Висока мотивація. Бажання захищати країну і знищувати окупантів – головна вимога до кандидата;
- Готовність виконувати бойові завдання у складі підрозділу. Вогнеметники постійно залучаються до операцій на передовій і підтримують суміжні підрозділи.
Перевагою для кандидата на вакансію «Вогнеметник» буде наявність військового досвіду. Але це не обов’язкова умова. В «Азові» навчають всьому з «нуля».
Службові обов’язки вогнеметника
Боєць вогнеметного взводу батальйону сил підтримки виконує декілька важливих задач у своєму підрозділі. Серед них, зокрема, варто наголосити на наступних:
- Робота з вогнеметним озброєнням. Основна сила вогнеметного взводу – це гранатомет РПВ-16 з термобаричним боєприпасом. Це потужна зброя, яка вимагає обережного ставлення і професійного використання;
- Виконання бойових завдань з побратимами. Досвідчений вогнеметник – це боєць, який надає підтримку піхоті як в наступі, так і в обороні: знищує ворожу піхоту, техніку, укріплення;
- Утримання озброєння у постійному стані бойової готовності. Як і кожен професійний воїн, вогнеметник завжди готовий до бою, а його зброя – до активної роботи.
Вогнеметник у 12-ій бригаді «Азов»
Основний підрозділ 12-ої бригади «Азов», який працює з вогнеметним озброєнням – це вогнеметний взвод батальйону сил підтримки. Його бійці – досвідчені азовці, які постійно виконують бойові завдання і знищують ворожі сили на фронті. Зацікавила вакансія вогнеметника? Тоді заповнюй анкету на нашому сайті за посиланням. У примітках обов’язково напиши, що хочеш йдеш вогнеметником.
Інші популярні вакансії
Стрілець
Стрілець – основа будь-якого піхотного підрозділу. Це фізично і психологічно підготовлений боєць, який виконує бойові задачі на лінії зіткнення разом з побратимами і знищує окупантів в ближньому бою. Стрілецькій і піхотній справі в «Азові» навчають з «нуля». Доброволець на цю вакансію має бути вмотивованим, мати хорошу фізичну форму і бути готовим працювати в зоні активних бойових дій.
Пілот FPV-дронів
Пілот FPV-дронів – це професіонал з ураження ворожого особового складу, озброєння і техніки. Пілотом можна стати навіть з «нуля». В «Азові» тебе навчать всьому. Надаємо перевагу кандидатам з навичками впевненого пілотування FPV-дронів, знанням спеціалізованого програмного ПЗ. Також цінним буде досвід роботи з паяльником і досвід військової служби.
Діловод
Без грамотного документообігу важко уявити діяльність військових підрозділів. Діловоди виконують важливу тилову функцію і організовують діловодство у бригаді. Вони впевнено користуються ПК, досконало знають програми MS Office для створення і ведення документації. Діловоди відповідальні і дисципліновані під час своєї роботи.
Оператор БПЛА
Оператор БПЛА проводить розвідку поля бою, виявляє ворожий особовий склад, озброєння і техніку, а також, за потреби і наявності засобів, наносить ураження по цілям. Без роботи операторів БПЛА не обходиться жодна операція на передовій. Кандидат на вакансію оператора БПЛА повинен знати базу теоретичної та практичної підготовки з БПЛА, має досвід керування БПЛА, витривалий фізично і психологічно.
Кулеметник
Кулеметник – основа вогневої міці будь-якого піхотного підрозділу. Це сильний тілом і духом воїн, який прикриває побратимів і ефективно знищує окупантів зі своєї зброї. В «Азові» кулеметників готують за сучасними військовими стандартами, проводять спеціальну підготовку і курси для поглибленого освоєння професії.
Снайпер
Снайпер знищує цілі на великих дистанціях, забезпечує прикриття особового складу і виконує розвідку. Спеціальність вимагає точності й аналітичного мислення. У «Азові» снайпери проходять інтенсивні курси стрільби, вивчають балістику й тактику.
Найкращий рік в Азові
Контракт 18-24
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
Перелік міст рекрутингових центрів
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 2 шт. Фото мають бути матові, без кутика та в формі мультикам (такі вам можуть зробити в фотоательє);
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).
Чи є в Азові контракт 18-24?
Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.