Вакансія Гранатометник

Aктивна

Вимоги

  • готовність працювати у зоні активних бойових дій;
  • вік від 18 до 35 років;
  • придатність до військової служби за станом здоров’я і морально-психологічними якостями;
  • освіта: середня, середня спеціальна або вища;
  • готовність постійно вчитись і розвиватись.

Обов‘язки

  • ефективне та безпечне використання гранатометів;
  • забезпечення точності у виконанні стрільби з гранатометів;
  • постійне підтримання озброєння, техніки та боєприпасів у бойовій готовності;
  • виконання бойових завдань у складі підрозділу.

Умови

  • мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
  • можливість переведення чинних військовослужбовців;
  • готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
  • грошове забезпечення: від 27000 до 127000 грн (залежно від поставленого завдання та місця служби).

Вакансія: Гранатометник

У кожному піхотному підрозділі є боєць, який працює з гранатометного озброєння  по живій силі і техніці супротивника. Гранатомет – найпотужніша зброя піхотинця, а гранатометник – це основна вогнева підтримка для побратимів на полі бою, як в обороні, так і в наступі. Далі ви дізнаєтеся основні вимоги до кандидатів на вакансію гранатометника, а також обов’язки бійця цієї спеціальності.  

Хто може стати гранатометником?

Професійний гранатометник здобуває свій досвід з повного «нуля», під час інтенсивних навчань, тренувань і злагодження з побратимами. Для того, щоб вправлятись з гранатометом, непотрібно мати додаткової попередньої підготовки. Всьому навчать у підрозділі. Достатньо лише відповідати наступним критеріям:

  • Готовність працювати у зоні бойових дій. Гранатометник виконує бойові задачі на передовій у складі свого підрозділу;
  • Придатність до служби у війську за станом здоров’я і морально-психологічними якостями. Ти маєш бути готовим до виснажливих бойових завдань і постійних тренувань;
  • Готовність постійно розвиватись і вчитись. Лише від тебе залежить наскільки крутим профі ти будеш у підрозділі і як будеш воювати проти окупантів.

Це прості, але зрозумілі умови, завдяки яким ти зможеш краще зрозуміти на те, що чекає тебе у бригаді «Азов» на посаді «Гранатометник».

Основні обов’язки гранатометника

Серед задач, які виконує гранатометник, обов’язки бійця пов’язані з точним вогневим ураженням ворожих цілей і участю в оборонних та наступальних операціях. Варто окремо виділити наступні обов’язки гранатометника:

  • Ефективне та безпечне використання гранатометів. Це основний обов’язок бійця, який має вправно володіти всіма видами гранатометного озброєння у підрозділі;
  • Забезпечення точності у виконанні стрільби з гранатометів. Рухомі цілі, статичні цілі та ін. – боєць чітко розуміє як, коли і куди треба стріляти;
  • Постійне підтримання озброєння, техніки та боєприпасів у бойовій готовності. Гранатомет і боєприпаси до нього мають бути в ідеальному технічному стані. Навіть під час відпочинку після завдань;
  • Виконання бойових завдань у складі підрозділу. Злагоджений колектив завжди буде ефективно діяти на полі бою.

Його зброя – вагомий аргумент проти окупантів, що робить гранатометника незамінним бійцем у підрозділі.

Гранатометник у 12-ій бригаді «Азов» 

Пам’ятай: наші інструктори навчать тебе всьому з «нуля». Для гранатометників проводиться спеціалізована підготовка і курси від найкращих піхотинців підрозділу. Зацікавила ця вакансія? Тоді заповнюй анкету на нашому сайті за посиланням. У коментарі обов’язково вказуй, що йдеш в «Азов» гранатометником, а також обирай підрозділ бригади за власним бажанням.

Інші популярні вакансії

Стрілець – основа будь-якого піхотного підрозділу. Це фізично і психологічно підготовлений боєць, який виконує бойові задачі на лінії зіткнення разом з побратимами і знищує окупантів в ближньому бою. Стрілецькій і піхотній справі в «Азові» навчають з «нуля». Доброволець на цю вакансію має бути вмотивованим, мати хорошу фізичну форму і бути готовим працювати в зоні активних бойових дій.

Деталі вакансії

Пілот FPV-дронів

Пілот FPV-дронів – це професіонал з ураження ворожого особового складу, озброєння і техніки. Пілотом можна стати навіть з «нуля». В «Азові» тебе навчать всьому. Надаємо перевагу кандидатам з навичками впевненого пілотування FPV-дронів, знанням спеціалізованого програмного ПЗ. Також цінним буде досвід роботи з паяльником і досвід військової служби.

Деталі вакансії

Без грамотного документообігу важко уявити діяльність військових підрозділів. Діловоди виконують важливу тилову функцію і організовують діловодство у бригаді. Вони впевнено користуються ПК, досконало знають програми MS Office для створення і ведення документації. Діловоди відповідальні і дисципліновані під час своєї роботи.

Деталі вакансії

Оператор БПЛА

Оператор БПЛА проводить розвідку поля бою, виявляє ворожий особовий склад, озброєння і техніку, а також, за потреби і наявності засобів, наносить ураження по цілям. Без роботи операторів БПЛА не обходиться жодна операція на передовій. Кандидат на вакансію оператора БПЛА повинен знати базу теоретичної та практичної підготовки з БПЛА, має досвід керування БПЛА, витривалий фізично і психологічно.

Деталі вакансії

Кулеметник

Кулеметник – основа вогневої міці будь-якого піхотного підрозділу. Це сильний тілом і духом воїн, який прикриває побратимів і ефективно знищує окупантів зі своєї зброї. В «Азові» кулеметників готують за сучасними військовими стандартами, проводять спеціальну підготовку і курси для поглибленого освоєння професії.

Деталі вакансії

Снайпер знищує цілі на великих дистанціях, забезпечує прикриття особового складу і виконує розвідку. Спеціальність вимагає точності й аналітичного мислення. У «Азові» снайпери проходять інтенсивні курси стрільби, вивчають балістику й тактику.

Деталі вакансії

Найкращий рік в Азові

Контракт 18-24

Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії

Бойові підрозділи

Медична служба

Тилові підрозділи

Перелік міст рекрутингових центрів

Біла Церква Вінниця Дніпро Запоріжжя Івано-Франківськ Київ Луцьк Львів Одеса Полтава Харків Хмельницький

FAQ

З якого віку беруть в «Азов»?

Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.

Скільки триває базовий курс бойової підготовки?

БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.

Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?

Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.

Який тип контракту, і на який час?

Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.

Які документи потрібні?

  1. Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
  2. Копія ІПН;
  3. Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
  4. Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 2 шт. Фото мають бути матові, без кутика та в формі мультикам (такі вам можуть зробити в фотоательє);
  5. Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
  6. Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
  7. Довідка про несудимість з Дії (Повна).

Чи є в Азові контракт 18-24?

Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.

Творімо історію разом!

Підписуйтесь на розсилку «Азову»: ділимось важливими новинами, розповідаємо, як долучитися, показуємо, як та чим живе бригада.