Що таке піхота?
Піхотинці – це хребет, на якому тримається фронт. З першої війни, яку знало людство, саме піхота становила основну ударну силу будь-якого війська. Нічого не змінилося і в цій війні проти російських окупантів: українська піхота з 2014 року стійко відбиває ворожі атаки і продовжує бойовий чин предків.
Піхотинець – це універсальний воїн, сильний тілом і духом, вміє користуватися широким вибором стрілецького і гранатометного озброєння. Піхота першою зустрічає ворога в обороні і наступі, звільняє українські території. Роль піхотинця на полі бою залишається незмінною: бути в епіцентрі бойових дій і своєю сміливістю визначати хід війни проти загарбників.
Яке озброєння використовує піхота для ведення бою:
- Штурмова автоматична зброя. Штурмові гвинтівки – основний інструмент війни для піхотинця. Він знає її досконало і вміє знищувати ворогів;
- Кулемети. Ключова зброя вогневої підтримки для піхотного підрозділу. Косить ворогів, які штурмують вас, і прикриває побратимів, які штурмують ворога;
- Гранатомети. Найпотужніша зброя піхотинця. Робить піхоту страхом для легкової і броньованої техніки ворога. Також активно використовується проти ворожого особового складу.
- Гранати. Основний засіб піхотинця для «викурювання» ворогів з укриттів і зачисток фортифікацій;
- Пістолети. Легке допоміжне озброєння для критичних ситуацій і ближнього бою.
Що робить піхота на війні?
Не будемо від тебе приховувати істину: піхота на війні робить все. Це універсальні солдати, здатні ефективно знищувати ворогів, вороже озброєння і техніку, а також оборонятися і штурмувати.
Важко уявити якусь річ про поле бою цієї війни, яку не знає піхотинець 12-ої бригади «Азов». Піхота – це еліта війська. Кожен боєць проходить тривалу підготовку під час БКБП, отримує необхідний набір знань про військову справу. Потім – обов’язкове злагодження з підрозділом і виїзд на перші бойові, які стають випробуванням сили і духу для азовця.
Завдяки тривалій підготовці під керівництвом досвідчених інструкторів, азовська піхота показує високу ефективність у знищенні ворога на полі бою. У безпосередні обов’язки піхотинців 12-ої бригади «Азов» входить:
- Виявлення і ліквідація загроз з боку ворога. У росіян завжди багато живої сили. Тому знищення особового складу окупантів – пріоритет для піхотинця;
- Участь в оборонних і наступальних операціях. Це два основних види операцій під час бойових дій, у яких бере участь піхотинець. Оборона ведеться на завчасно підготовлених та укріплених позиціях, а наступ – за підтримки бронетехніки або малими піхотними групами;
- Зачистка територій. Залишки ворожих сил після невдалих штурмів розтікаються по підконтрольним Силам оборони населеним пунктам. Задача піхоти – знайти, знищити або взяти в полон.
Які існують вакансії за піхотними спеціальностями?
Існує декілька основних піхотних професій, які становлять основу будь-якого підрозділу у складі 12-ої бригади спеціального призначення «Азов». Це вакансії, на які бригада шукає вмотивованих добровольців, готових до виконання бойових завдань на передовій. Серед них зокрема:
- Стрілець. Найважливіша піхотна спеціальність. Вміє штурмувати, оборонятися, проводити зачистки і професійно працювати в команді з побратимами. Основне озброєння: штурмова гвинтівка, гранати;
- Кулеметник. Прикриває побратимів вогнем свого кулемета в наступі і косить ворожий особовий склад під час відбиття штурмів окупантів. Основне озброєння: кулемет, гранати;
- Гранатометник: Боєць, який працює як по ворожій піхоті, так і по техніці. Особливо ефективний під час штурмів ворожих укріплень та відбиття механізованих наступів. Досконало знає номенклатуру гранатометного озброєння і боєприпасів до нього. Основне озброєння: гранатомет, штурмова гвинтівка, гранати;
- Стрілець-санітар. Однаково ефективно знищує ворожу живу силу і рятує поранених побратимів. Має все необхідне для того, щоб стабілізувати постраждалого на полі бою та підготувати до евакуації. Від дій стрільця-санітара залежить життя і здоров’я бійців у підрозділі. Основне озброєння та екіпірування: штурмова гвинтівка, рюкзак бойового медика, гранати.
Як проходить рекрутинг в піхоту?
Як доброволець хоче стати піхотинцем у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов», то перший крок для нього – заповнити анкету за посиланням. Якщо кандидат вже обрав для себе одну з піхотних спеціальностей, він може вказати її у коментарі до анкети. Це стосується і підрозділу бригади, у якому хоче служити майбутній азовець. Хочеш до 6-го бату? Можливо до 1-го або 2-го? Тоді також вказуй це у коментарі.
Далі кандидат приймає дзвінок з кол-центру, під час якого домовляється про співбесіду з рекрутером, в одному з рекрутингових центрів «Азову» або онлайн. Під час співбесіди доброволець може поставити будь-яке питання, що стосується служби в бригаді «Азов», а рекрутер обов’язково дасть на нього відповідь.
Пройшов співбесіду і прийняв остаточне рішення? Тоді час збирати документи і передавати їх у рекрутинговий центр, де рекрутери розпочнуть їхню обробку. На цьому етапі ніякий з ТЦК вже не зможе забрати тебе «з вулиці», адже ти прийняв своє рішення – стати азовцем.
Після ВЛК доброволець відправляється на 6-тижневий базовий курс бойової підготовки, де досвідчені азовські інструктори передають рекрутам свій досвід і готують до випробувань фронту. Після завершення БКБП приєднайся до обраного в анкеті підрозділу або обери собі своїх побратимів відразу після курсу. Пройди обов’язкове злагодження з новою командою і стань професійним піхотинцем у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов».