Вакансії в бойових підрозділах за піхотними спеціальностями

Що таке піхота?

Піхотинці – це хребет, на якому тримається фронт. З першої війни, яку знало людство, саме піхота становила основну ударну силу будь-якого війська. Нічого не змінилося і в цій війні проти російських окупантів: українська піхота з 2014 року стійко відбиває ворожі атаки і продовжує бойовий чин предків. 

Піхотинець – це універсальний воїн, сильний тілом і духом, вміє користуватися широким вибором стрілецького і гранатометного озброєння. Піхота першою зустрічає ворога в обороні і наступі, звільняє українські території. Роль піхотинця на полі бою залишається незмінною: бути в епіцентрі бойових дій і своєю сміливістю визначати хід війни проти загарбників.

Яке озброєння використовує піхота для ведення бою:

Перелік вакансій

Всі Піхота Артилерія Безпілотні системи Бойові машини Звʼязок Протиповітряна оборона Радіоелектронна боротьба Радіоелектронна розвідка Саперна справа Вогнева підтримка

Вогнеметник

Вогнеметник — це військовий фахівець, який використовує реактивні піхотні вогнемети для ураження живої сили противника, техніки та укріплень. Потребує витримки, точності та вміння діяти в екстремальних умовах.

Деталі вакансії

Снайпер знищує цілі на великих дистанціях, забезпечує прикриття особового складу і виконує розвідку. Спеціальність вимагає точності й аналітичного мислення. У «Азові» снайпери проходять інтенсивні курси стрільби, вивчають балістику й тактику.

Деталі вакансії

Гранатометник

Гранатометник знищує ворожий особовий склад і техніку за допомогою арсеналу наявного гранатометного озброєння. Це важлива бойова спеціальність, яка може вирішити результат атаки чи оборони. Від дій гранатометника залежить успіх підрозділу на полі бою. Тому в «Азові» підготовці гранатометників приділяють велику увагу під час БКБП і спеціальних курсів.

Деталі вакансії

Кулеметник

Кулеметник – основа вогневої міці будь-якого піхотного підрозділу. Це сильний тілом і духом воїн, який прикриває побратимів і ефективно знищує окупантів зі своєї зброї. В «Азові» кулеметників готують за сучасними військовими стандартами, проводять спеціальну підготовку і курси для поглибленого освоєння професії.

Деталі вакансії

Стрілець – основа будь-якого піхотного підрозділу. Це фізично і психологічно підготовлений боєць, який виконує бойові задачі на лінії зіткнення разом з побратимами і знищує окупантів в ближньому бою. Стрілецькій і піхотній справі в «Азові» навчають з «нуля». Доброволець на цю вакансію має бути вмотивованим, мати хорошу фізичну форму і бути готовим працювати в зоні активних бойових дій.

Деталі вакансії

Що робить піхота на війні?

Не будемо від тебе приховувати істину: піхота на війні робить все. Це універсальні солдати, здатні ефективно знищувати ворогів, вороже озброєння і техніку, а також оборонятися і штурмувати. 

Важко уявити якусь річ про поле бою цієї війни, яку не знає піхотинець 12-ої бригади «Азов». Піхота – це еліта війська. Кожен боєць проходить тривалу підготовку під час БКБП, отримує необхідний набір знань про військову справу. Потім – обов’язкове злагодження з підрозділом і виїзд на перші бойові, які стають випробуванням сили і духу для азовця. 

Завдяки тривалій підготовці під керівництвом досвідчених інструкторів, азовська піхота показує високу ефективність у знищенні ворога на полі бою. У безпосередні обов’язки піхотинців 12-ої бригади «Азов» входить:

Які існують вакансії за піхотними спеціальностями?

 Існує декілька основних піхотних професій, які становлять основу будь-якого підрозділу у складі 12-ої бригади спеціального призначення «Азов». Це вакансії, на які бригада шукає вмотивованих добровольців, готових до виконання бойових завдань на передовій. Серед них зокрема:

Як проходить рекрутинг в піхоту?

Як доброволець хоче стати піхотинцем у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов», то перший крок для нього – заповнити анкету за посиланням. Якщо кандидат вже обрав для себе одну з піхотних спеціальностей, він може вказати її у коментарі до анкети. Це стосується і підрозділу бригади, у якому хоче служити майбутній азовець. Хочеш до 6-го бату? Можливо до 1-го або 2-го? Тоді також вказуй це у коментарі.

Далі кандидат приймає дзвінок з кол-центру, під час якого домовляється про співбесіду з рекрутером, в одному з рекрутингових центрів «Азову» або онлайн. Під час співбесіди доброволець може поставити будь-яке питання, що стосується служби в бригаді «Азов», а рекрутер обов’язково дасть на нього відповідь. 

Пройшов співбесіду і прийняв остаточне рішення? Тоді час збирати документи і передавати їх у рекрутинговий центр, де рекрутери розпочнуть їхню обробку. На цьому етапі ніякий з ТЦК вже не зможе забрати тебе «з вулиці», адже ти прийняв своє рішення – стати азовцем. 

Після ВЛК доброволець відправляється на 6-тижневий базовий курс бойової підготовки, де досвідчені азовські інструктори передають рекрутам свій досвід і готують до випробувань фронту. Після завершення БКБП приєднайся до обраного в анкеті підрозділу або обери собі своїх побратимів відразу після курсу. Пройди обов’язкове злагодження з новою командою і стань професійним піхотинцем у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов».

Найкращий рік в Азові

Контракт 18-24

Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії

Бойові підрозділи

Медична служба

Тилові підрозділи

FAQ

З якого віку беруть в «Азов»?

Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.

Скільки триває базовий курс бойової підготовки?

БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.

Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?

Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.

Який тип контракту, і на який час?

Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.

Які документи потрібні?

  1. Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
  2. Копія ІПН;
  3. Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
  4. Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
  5. Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
  6. Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
  7. Довідка про несудимість з Дії (Повна).

Чи є в Азові контракт 18-24?

Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.