ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ПОЛКУ АЗОВ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ СИМВОЛІКИ ПІДРОЗДІЛУ У БРУДНІЙ ПОЛІТИЧНІЙ АГІТАЦІЇ

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ПОЛКУ АЗОВ

Днями у мережі з’явилася фотографія обкладинки агітаційної газети на підтримку одного з майбутніх кандидатів у президенти, де біля промовистого підпису «Нема кому служити» зображено ветерана полку АЗОВ із шевроном нашого підрозділу на руці. Дана поліграфія здійняла чимале обурення серед бійців АЗОВу та всієї Азовської бойової родини, у зв’язку з чим прес-служба полку АЗОВ офіційно заявляє наступне: підрозділ категорично засуджує використання нашої символіки у брудних політичних ігрищах будь-кого з політиків, які своїми антиукраїнськими вчинками давно звели власну репутацію до нуля.

Полк АЗОВ з перших днів російської агресії стоїть на захисті українського народу, ми звільнили від загарбника півмільйонний Маріуполь, а наш шеврон не раз був омитий кров‘ю азовців у запеклих боях з ворогом, саме тому його використання у політичній агітації антидержавних діячів ми вважаємо злочином, направленим на дискредитацію захисників України. АЗОВ є добровольчим підрозділом, особовий склад якого являють ті мужні українці та українки, які стали на захист держави за покликом серця, і ми не дозволимо політичним повіям користуватися подвигами азовців у власних цілях.

Закликаємо тих, хто коли-небудь вчиняв чи планує вчинити подібний проступок: використовуйте, будь ласка, на своєму друкованому багні лише те, до чого маєте пряме відношення, наприклад, таблички із вашими корупційними схемами, маєтки розміром з Верховну Раду та золоті унітази з діамантами.