- відповідальність і дисциплінованість;
- знання й вміння працювати з ПК (програми MS Office);
- знання та розуміння принципів діловодства.
Вимоги
Обов‘язки
- здійснення обліку, ведення та збереження документації;
- організація та ведення діловодства;
- контроль за дотриманням термінів обробки й виконання документів;
- робота з електронними базами даних та спеціалізованими програмами;
- взаємодія з іншими підрозділами для отримання необхідної інформації;
- ведення відомостей про кадровий склад батальйону та зміни.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення від 27000 до 127000 залежно від поставленого завдання та місця служби.
Вакансія: Діловод
Військовослужбовці тилових спеціальностей підтримують життєдіяльність армії як у мирний час, так і під час активних бойових дій. Серед головних тиловиків виділяється діловод – найбільш поширена і популярна посада забезпечення. Це людина, яка відповідає за військову документацію і забезпечує грамотний внутрішній документообіг підрозділу, а також готує накази, зокрема ті, які стосуються особового складу. Професійний діловод в армії – це спеціаліст, який буде цінним у будь-якому військовому підрозділі.
Що треба знати для діловодства?
Якщо в тебе немає ВОС «Діловод», це не привід закривати вкладку з вакансією, яку ти зараз розглядаєш. Необов’язково мати досвід. Потрібно лише володіти конкретними навичками, які можна здобути і в цивільному житті:
- Це кропітка, але нескладна робота. Діловод повинен бути впевненим користувачем ПК (MS Office) Цим може похвалитись велика кількість українців, які шукають себе у війську.
- Хороший військовий діловод – відповідальний і уважний до деталей військовослужбовець. Армія не любить втрачених рапортів. Тому якщо ти серйозно ставишся до своєї роботи, вакансія «діловод» тобі підійде.
- Робота з великим обсягом інформації. У воєнний час діловод військової частини відповідає за документацію та її обіг. Тому на цій роботі варто бути уважним і не губитись у сотнях документів.
Таким чином серед кандидатів на цю посаду можеш бути і ти, і твій сусід, і твої колеги з роботи. І кожен з вас може зробити свій внесок у перемогу.
Діловодство: служба і обов’язки
Що ж конкретно робить діловод? Вакансії на сайтах пошуку роботи часто доносять не всю інформацію про цю спеціальність. Тому варто відмітити окремі і найголовніші пункти:
- Документальне забезпечення. У військовому діловодстві свої стандарти, тому новачок має швидко навчитися працювати зі спеціалізованими документами і рапортами.
- Документальний супровід особового складу. Хороший діловод – це друг солдата. Вчасно і грамотно зроблений рапорт, передана куди треба справа – і всі задоволені. Діловод – своєю роботою, а солдат – відпусткою чи іншим рапортом
- Ведення обліку та звітності. Отже, тепер твоя військова спеціальність – «Діловод діловодства». На тебе також лягає відповідальність документального супроводу майна підрозділу. Прийом, передача, списання – будь уважним і відповідальним з цим.
Що ж, багато паперів, кави і побратимів, яким потрібні рапорти. Але без цього в армії нікуди. І саме ти можеш допомогти з цим усім вже зараз.
Діловод у 12-ій бригаді «Азов»
«Азов» постійно розширюється. Утворюються нові батальйони. Приходять нові добровольці, які стають до лав нашої бригади. Чим більший підрозділ, тим більше діловодів для нього потрібно. Врешті решт, хто такий діловод? Це побратим, який відповідально працює з військовою документацію, надійний тиловик і помічник у найскладніших бюрократичних питаннях. Зацікавили вакансії «Діловод» у бригаді «Азов»? Тоді заповнюй анкету за посиланням. У коментарі вказуй, що хочеш бути діловодом. Наші рекрутери зв’яжуться з тобою.
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).