- теоретична та практична базова підготовка з БПЛА (складові частини дрона, топографія, пряма трансляція, антени тощо);
- досвід керування БПЛА;
- досвід управління БПЛА під впливом дії РЕБ буде перевагою;
- фізична та психологічна витривалість;
- готовність працювати в зоні активних бойових дій.
Вимоги
Обов‘язки
- виявлення та знищення противника;
- коригування артилерійського вогню;
- повітряна розвідка;
- дешифрування відеоматеріалів;
- знищення ворога дронами зі скидами.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення від 27000 до 127000 залежно від поставленого завдання та місця служби.
Вакансія: Оператор БПЛА
Сучасне українське військо неможливо уявити без БПЛА. Ці технологічні пристрої докорінно змінили поле бою. Завдяки ним проводиться збір розвідувальних даних, коригування засобів ураження і знищення ворожих цілей. В центрі цих процесів – оператор БПЛА. Це сучасна вакансія, яка тільки нещодавно з’явилася у Силах оборони, але вже стала однією з найбільш затребуваних.
Хто може стати оператором БПЛА?
Якщо ти написав у пошуковому рядку «оператора БПЛА», вакансії у підрозділах Сил оборони показуватимуть різний список вимог до кандидата. Але існують конкретні критерії відбору, за яким можна потрапити на цю вакансію у 12-ту бригаду спеціального призначення «Азов». Серед них можна виділити наступні:
- Технічний бекграунд та досвід польотів на БПЛА. В тебе може не бути ВОС Оператор БПЛА, але база знань, пов’язаних з використанням дронів, значно покращить твоє навчання у війську;
- Здатність до командної роботи під час бойових дій. Досвідчений пілот БПЛА – це командний гравець, який активно працює з побратимами над виконанням завдань;
- Хороше здоров’я, фізична і психологічна підготовка. Під час чергувань на бойових оператор БПЛА знаходиться під постійним тиском умов поля бою і має адаптуватися до стресу;
- Відповідальність і уважність, висока мотивація. Особисті якості пілота і бажання зробити внесок у перемогу відіграють важливу роль у службі.
Це основні вимоги до добровольців, які бажають приєднатися до керування БПЛА в «Азові».
Обов’язки оператора БПЛА
Досвідчений оператор БПЛА – це воїн на високому рівні виконувати завдання з безпілотниками на передовій. Розвідка, коригування артилерії, знищення ворожих цілей скидами боєприпасів і багато іншого – це лише частина з того, що вміє дронщик на війні. Серед обов’язків також можна виділити:
- Виконання бойових завдань з використанням БПЛА. Розвідка, знищення цілей за допомогою ударних дронів, картографія і ще багато напрямків – оператор безпілотних літальних апаратів може обрати будь-яку зі спеціальностей;
- Спостереження за полем бою. Одна з основних задач дронів на війні;
- Вдосконалення навичок роботи з різними БПЛА. Для оператора БПЛА навчання продовжується навіть після БКБП. Немає межі саморозвитку.
Оператор БПЛА у 12-ій бригаді «Азов»
Якщо ти хочеш стати пілотом БПЛА, «Азов» пропонує тобі широкий вибір вакансій на будь-якому типі сучасних безпілотників. Для керування БПЛА оператор проходить обов’язкову співбесіду з командиром підрозділу, в якому буде служити кандидат. Якщо тебе цікавить ця вакансія, тоді заповнюй анкету на сайті за посиланням. У коментарях до заявки обов’язково вказуй, що йдеш на вакансії оператора БПЛА. Також можеш зазначити підрозділ «Азову», в якому хочеш проходити службу.
Найкращий рік в Азові
Контракт 18-24
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).
Чи є в Азові контракт 18-24?
Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.