- готовність працювати в зоні активних бойових дій;
- придатність до військової служби за станом здоров’я і морально-психологічними якостями;
- готовність постійно вчитись і розвиватись.
Вимоги
Обов‘язки
- ефективне використання зброї. Забезпечення точності та влучності вогню з урахуванням умов бою, типів цілі та поставленого завдання;
- технічне обслуговування кулемета. Регулярна перевірка, чищення, змащування та усунення несправностей зброї для підтримки її в робочому стані;
- взаємодія з командою. Координація дій з командиром та побратимами для забезпечення ефективного прикриття та виконання бойових завдань;
- безпека та захист. Дотримання правил техніки безпеки під час роботи з кулеметом та забезпечення прикриття особового складу в умовах бойових дій;
- орієнтація на місцевості. Швидка оцінка бойової обстановки, вибір вигідних позицій для ведення вогню та зміна позицій у разі потреби.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення: від 27000 до 127000 грн (залежно від поставленого завдання та місця служби).
Вакансія: Кулеметник
У піхотному підрозділі є декілька спеціальностей, які визначають напрямок бойової роботи бійців під час виконання завдань. Найбільшу вогневу підтримку своїм побратимам надає кулеметник. Це сильний і витривалий воїн, який знищує ворогів інтенсивним вогнем зі своєї зброї. Кулеметники залучені до бойових дій в усіх великих військових конфліктах ще з початку XX століття. Далі ви дізнаєтесь яку роль відіграє кулеметник на війні і як проходить служба на цій посаді у 12-ій бригаді «Азов».
Хто може стати кулеметником?
В більшості випадків на піхотні посади приходять добровольці без попереднього досвіду військової служби. В «Азові» для новачків напрацьована система повної професійної підготовки за всіма спеціальностями, які стосуються бойових дій на передовій. Але все ж кандидату варто відповідати деяким базовим критеріям відбору у військо:
- Готовність працювати в зоні активних бойових дій. Для спеціальності кулеметник обов’язки полягають у роботі на передовій разом з побратимами, обороні позицій і участі в наступальних операціях;
- Придатність до військової служби за станом здоров’я і морально-психологічними якостями. Робота кулеметника пов’язана з постійними фізичними навантаженнями і стресом. Тому кандидат повинен мати гарне фізичне і психічне здоров’я;
- Готовність постійно вчитись і розвиватись. Висока мотивація і здатність до самовдосконалення – це шлях до становлення професійного військового.
Тож потенційний кулеметник – це вмотивований доброволець з гарним здоров’ям і бажанням навчатися новому для служби у професійному підрозділі.
Основні обов’язки кулеметника
Військова посада кулеметник передбачає ряд обов’язків, згідно яких боєць проходить військову службу у підрозділі. Чим же займається азовець на цій посаді? Серед основних завдань:
- Ефективне використання кулеметної зброї і регулярний догляд за нею. Азовець-кулеметник – це зразковий воїн, що знищує окупантів, прикриває побратимів і тримає свій кулемет у постійній бойовій готовності;
- Взаємодія з командою. Піхотний підрозділ – це злагоджений колектив, у якому кожен знає своє місце на полі бою;
- Дотримання правил безпеки. Кулемет вимагає від бійця постійної уважності щодо використання зброї у бойових умовах;
- Орієнтація на місцевості. Як і кожен піхотинець, кулеметник вміє грамотно пересуватися по полю бою і знаходити орієнтири на різних типах місцевості.
Отже, хто такий кулеметник? Це професійний піхотинець, який веде по ворогу кулеметний вогонь, досконало знає піхотну справу і вправно діє у складі піхотного підрозділу.
Кулеметник у 12-ій бригаді «Азов»
Зацікавила ця вакансія? Тобі не потрібно мати ВОС Кулеметник або іншу спеціальну військову підготовку. Достатньо бути вмотивованим і здоровим добровольцем і обрати один з батальйонів спеціального призначення за власним бажанням. Заповнюй анкету на нашому сайті за посиланням. У коментарі вказуй, що йдеш в «Азов» кулеметником. Досвідчені інструктори навчать тебе всьому з «нуля».
Найкращий рік в Азові
Контракт 18-24
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).
Чи є в Азові контракт 18-24?
Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.