- бажання й готовність опановувати фах саперної справи;
- хороша фізична підготовка;
- знання мінно-вибухової сфери й релевантний досвід будуть перевагою;
- інженерно-технічна освіта буде перевагою;
- дозвіл на виконання мінно-вибухових робіт буде перевагою;
- досвід участі в бойових діях буде перевагою.
Вимоги
Обов‘язки
- пошук і знешкодження інженерних боєприпасів;
- створення проходів у мінно-вибухових загородженнях противника;
- ліквідація вибухонебезпечних предметів.
Умови
- мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом;
- можливість переведення чинних військовослужбовців;
- готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах;
- грошове забезпечення від 27000 до 127000 залежно від поставленого завдання та місця служби.
Вакансія: Сапер
Ця спеціальність життєво необхідна для війська під час будь-якого військового конфлікту і навіть у мирний час. Професійний сапер виконує роботу з виявлення і знешкодження ворожих вибухових пристроїв і мінних загороджень, а також мінує територію під час оборонних дій. Це нелегка у вивченні, але важлива робота. Сапер займає важливе місце у бригаді «Азов» як боєць батальйону сил підтримки і завжди бере участь у протидії ворожим задумам на полі бою. До того ж, на відміну від сапера-цивільного, сапер-військовий має набагато більше кар’єрних можливостей для професійного розвитку у війську.
Хто може стати сапером?
Якщо ти написав у пошуку «сапер», вакансії можуть говорити про різні навички для того, щоб зайняти цю посаду. Ми зібрали для тебе найважливіші пункти, яким має відповідати доброволець, який планує стати сапером:
- Хороша фізична форма і стресостійкість. Щоб навчитися саперній справі і вміло виконувати завдання, боєць повинен бути здоровим і психічно витривалим.
- Відповідальність і уважність. Кожен крок і дія сапера мають бути чіткими і виваженими. Там, де діє сапер, робота організована чітко, за встановленими алгоритмами і взаємодією між побратимами.
- Бажано мати спеціальну підготовку або готовність навчатися. Досвідчений інженер-сапер, який працював у сфері гуманітарного розмінування, з легкістю засвоїть військовий напрямок своєї професії. У іншому випадку від добровольця вимагається старанність у навчанні і бажання зростати професійно.
Пам’ятай: в «Азові» на сапера навчають навіть «з нуля». Від тебе нам потрібна лише мотивація і бажання вчитись своїй справі.
Які задачі виконує сапер?
Робота сапера може здатися зрозумілою навіть далекій від війська людині. Але насправді сапер – це універсальний боєць сил підтримки, який виконує на полі бою наступні завдання:
- Пошук, визначення виду і знешкодження мін та інших вибухонебезпечних предметів. Головна місія і робота сапера – розмінування території під час наступу піхотних і механізованих підрозділів, а також під час застосування ворогом засобів дистанційного мінування.
- Мінування ліній оборони і фортифікацій під час оборонних дій. Роботу сапера важко побачити, але її точно відчуває ворог, коли робить спроби атакувати позиції Сил оборони.
- Робота з вибухівкою і сучасним обладнанням. Сапер – це майстер вибухових пристроїв і речовин. Він мислить нестандартно, шукає нові рішення і працює з сучасним обладнанням.
За сапером закріплені обов’язки, які роблять його цінним спецом на полі бою. Його навички рятують своїх і знищують ворогів.
Сапер у 12-ій бригаді «Азов»
Основний підрозділ бригади, у якому проходять службу сапери – нещодавно створений батальйон сил підтримки. Сапер – професія, що стала для багатьох з бійців шляхом до становлення професіоналом. Тож якщо тебе зацікавила вакансія «Сапер» і ти хочеш проходити службу у 12-ій бригаді «Азов», заповнюй анкету на нашому сайті. Обов’язково вказуй у коментарі, що хочеш бути сапером.
Найкращий рік в Азові
Контракт 18-24
Бойові підрозділи
Медична служба
Тилові підрозділи
FAQ
З якого віку беруть в «Азов»?
Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.
Скільки триває базовий курс бойової підготовки?
БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.
Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?
Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.
Який тип контракту, і на який час?
Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.
Які документи потрібні?
- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
- Копія ІПН;
- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
- Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
- Довідка про несудимість з Дії (Повна).
Чи є в Азові контракт 18-24?
Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.