“У війни також є правила”: азовці ознайомилися з нормами Міжнародного гуманітарного права

Міжнародного гуманітарного права

21 та 22 березня на гарнізоні спецпідрозділу «Азов» пройшли цікаві та інформативні зустрічі з представником міжнародної гуманітарної організації «Женевський заклик» Артемом Конопкіним.

У форматі лекції особовий склад підрозділу ознайомився з поняттям Міжнародного гуманітарного права, його принципами та фундаментальними засадами, з правовими рамками, які діють в Україні, зі змістом договорів та конвенцій, підписаних і ратифікованих нашою державою. Цікаво також було дізнатися саме про діяльність організації «Женевський заклик», яка діє у зонах збройних конфліктів по всьому світу. Крім того, під час лекції відбувся жвавий діалог, коли азовці мали можливість поставити свої питання Артему Конопкіну, та обговорення реальних ситуацій, що траплялися у світових збройних протистояннях.

«Женевський заклик» – це нейтральна і неупереджена неурядова організація, яка займається захистом цивільного населення у збройних конфліктах. Вона зосереджує свої зусилля на захисті дітей від наслідків збройних конфліктів, забороні сексуального насильства і гендерної дискримінації, захисті медичних місій та забороні використання протипіхотних мін під час бойових дій.

Заповнити анкету