СТАНДАРТИ ТССС СТАЮТЬ БЛИЖЧИМИ

Накопичивши чималий досвід та об’єм контенту, азовці створили канал на YouTube, присвячений тематиці ТССС (Tactical Combat Casualty Care – надання медичної допомоги пораненим в умовах бою).

АЗОВ курс TCCC All Combatants

Метою цього ресурсу є популяризація стандарту не лише серед військових, а й силових та громадянських структур, що цікавляться мілітарною темою. Адже принципи ТССС активно можна застосовувати не лише на війні.

«Канал «ТССС Azov» було створено в результаті накопичення певного обсягу контенту, який ми збирали, перекладали та озвучували спочатку для самих себе, щоб більш ефективно вивчати матеріал та подавати його бійцям інших підрозділів. Ми зібрали топові закордонні відеоматеріали і зіткнулися з розумінням, що англомовний варіант знижує ефективність подачі матеріалу. Тому було прийнято рішення організувати переклад та озвучення відео українською мовою. Перекладом займалися самі азовці, а от зі студією, начиткою та записом звуку нам допомагали друзі», – коментує керівник медичної служби 1-го батальйону друг Джедай.

Канал складається з окремих рубрик, які присвячені контролю масивної кровотечі, забезпеченню прохідності дихальних шляхів, допомозі при травмах грудної клітки, базовим тактичним моментам у наданні невідкладної допомоги. Окремий розділ стосується матеріалів із порталу DeployedMedicine ( https://www.deployedmedicine.com ).

Згодом азовці планують додати відеоматеріали і власного виробництва.

Тож навчання сучасним стандартам надання допомоги стає доступнішим для звичайних громадян України.

Долучитись до каналу ви зможете за посиланням: YouTube

Заповнити анкету