Обмін цінним досвідом. Бійці ОЗСП «Азов» та 30-ї ОМБр ім. Костянтина Острозького вдосконалили навички із такмеду на спільних курсах

У перервах між несенням служби на передовій військовослужбовцями полку «Азов» та 30-ї бригади імені Костянтина Острозького було проведено спільний захід, важливий для медиків обох підрозділів – відбувся триденний курс підвищення кваліфікації із тактичної медицини.

Організація такого курсу стала ініціативою азовських інструкторів-парамедиків. Триденний захід був призначений для обміну безцінним досвідом та підвищення кваліфікації у сфері надання першої допомоги пораненим на полі бою до прибуття екіпажу евакуації. Перейняти досвід азовських парамедиків взялася група із 10 військовослужбовців 30-ї ОМБр. Учасники заходу опрацювали разом як теоретичну частину курсу, так і відточили свої вміння на практиці.

Інструктор з тактичної медицини полку «Азов» із позивним Аліса, яка проводила курси, точно знає, що тільки якісно навчений парамедик зможе не тільки зберегти життя воїна, але й передати знання особовому складу підрозділів, що є не менш важливим: «На етапі евакуації життя пораненого залежить від солдата, тому ми хочемо навчати, хочемо співпрацювати і надалі, адже для нас це дуже важливо».

Обмін знаннями та навичками між бійцями обох підрозділів є надзвичайно важливим, адже полк «Азов» із 30-ю ОМБр займають сьогодні спільну ділянку фронту на першій лінії у зоні ООС, де щодня точаться криваві бої. У найближчому майбутньому для бійців «Азову» та 30-ї ОМБр заплановано і наступні курси із підвищення медичної кваліфікації, а також низку заходів, покликаних зміцнити дружбу підрозділів.

Заповнити анкету