До «Азову» на передовій із робочим візитом завітала багатонаціональна моніторингова група з Норвегії

азов

24 березня до батальйонно-тактичної групи «Азов», яка діє на передових позиціях у зоні ООС, завітала багатонаціональна інспекційна група з Норвегії. Окрім норвезьких офіцерів, до складу цієї групи також ввійшли представники з Данії та Канади. До зони ООС інспекційна група прибула на запрошення українського уряду у рамках проведення інспекції вказаних районів. Діє делегація згідно з Віденським документом 2011 року «Про заходи зміцнення довіри і безпеки» у рамках налагодження співпраці України з державами-членами ОБСЄ. Свої поїздки інспекція здійснює з метою ознайомлення з діяльністю Збройних сил, Національної гвардії та правоохоронних органів України.

Основна увага групи моніторингу сьогодні сконцентрована в районі проведення ООС, саме тому представники групи вважали за необхідність завітати до полку «Азов», який тримає на «нулі» велику та відповідальну ділянку фронту. Делегацію в «Азові» зустріли вище командування підрозділу, командир 30-ї ОМБр Іван Гараз, офіцери ЗСУ та НГУ. Під час зустрічі командир «Азову» Денис Прокопенко (друг Редіс) доповів багатонаціональній делегації оперативну інформацію з місць дислокації підрозділу, коротко розповів бойову історію полку та назвав сьогоднішні напрямки роботи.

Керівник інспекційної групи підполковник Норвезької армії Свен Свенсон привітав командування «Азову» та учасників заходу наступними словами:

«З «Азовом» ми співпрацюємо вже не вперше, тому група прибула сюди з великим задоволенням. Дякуємо за те, що прийняли нас і влаштували брифінг, присвячений вашому підрозділу. Ми вже відвідували вас у Маріуполі, і тоді все пройшло чудово. Я приємно вражений результатами вашої діяльності спільно з 30-ю ОМБр, з якою ви сьогодні працюєте».

За результатами роботи, протягом наступних двох тижнів Норвегія підготує офіційну доповідь щодо ситуації на Сході України, яка пошириться серед всіх країн-учасниць ОБСЄ.


азов азов азов азов азов

Заповнити анкету