Першість у військово-спортивних змаганнях: бійці «Азову» завоювали два перших місця у турнірі з кросу та стрільби

Крос та стрільба

У зоні ООС на Донеччині відбувся турнір з воєнізованого кросу на 3 км та стрільби, в якому взяли участь бійці полку «Азов». Змагання були організовані 30-ю механізованою бригадою імені Костянтина Острозького, спільно з якою «Азов» нині несе службу на одній ділянці фронту. Турнір проходить щорічно та є відомим серед військовослужбовців цієї бригади. Цього року за звання кращих боролися 34 військовики, серед яких 11 – азовці, зокрема наші розвідники, снайпери та піхотинці. Бійці «Азову» стали лідерами турніру, виборовши призові 1 та 2 місця. «Золото» змагань отримав друг Пістон, «срібло» – друг Кратос.

За правилами змагань з воєнізованого кросу, учасники мали пробігти зі зброєю 1,5 км по рельєфній місцевості, діставшись трьох мішеней – швидко поцілити в одну з них, та кросом повернутися до точки відправки. У турнірній таблиці місця розподілялися від найкоротшого до найдовшого проміжку часу, за який учасники підкорювали маршрут. Всі бійці полку «Азов» показали відмінні результати, різницю у часі складали лічені секунд.

Переможець турніру азовець Пістон, який подолав дистанцію за найменший час, ділиться враженнями від участі в турнірі:

«Подібні змагання зміцнюють бойовий дух та сприяють підтриманню належної спортивної форми. Азовці гідно представили наш підрозділ, і ми цим пишаємося».

Крос та стрільба Крос та стрільба Крос та стрільба турнір турнір турнір турнір змагання змагання