Три роки без друга Француза


Француз

Минуло три роки з того дня, як загинув боєць другої сотні спецпідрозділу “Азов” Сергій “Француз” Бурлака. В той день він разом з побратимами вирушив на особливе завдання. Ворог збив український безпілотник і азовці мали знайти пошкоджений БПЛА. Але, на жаль, бійці потрапили на заміноване поле і друг Француз підірвався на одній з мін. Від отриманих поранень Сергій помер на місці.

Народився Сергій Бурлака на Буковині, але ще в дитинстві разом з батьками переїхав до Запорізької області. Хлопець ріс кмітливою та спортивною дитиною. Після школи пішов навчатись на ветеринара і з того ж часу почав цікавитись історією України. Був патріотом своєї Батьківщини. Як пригадують рідні та близькі загиблого, Сергій був енергійним та активним і не міг довго всидіти на місці. Під час загрози з боку РФ друг Француз також не лишився осторонь та пішов добровольцем на фронт. Не маючи за спиною строкової служби, намагався уважно та старанно навчатись військової справи, нову для себе інформацію запам’ятовував швидко та вдало застосовував під час виконання бойових завдань. В той же час, чоловік дуже любив своїх рідних та не хотів, щоб вони хвилювались, тож намагався ніколи не говорити про свою службу та ту небезпеку, яка очікувала на наших захисників на передовій.

Похований Сергій “Француз” Бурлака в Запорізькій області. На прощання із захисником України прийшли майже всі мешканці селища.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергій Бурлака був посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На коледжі, в якому навчався друг Француз, встановлена меморіальна дошка на честь пам’яті героя.

Пам’ятаємо!

Помстимося!