Недитячі іграшки. Бійці «Азову» провели пізнавальну екскурсію для вихованців маріупольського інтернату

діти

27 березня на гарнізон полку «Азов» в Урзуфі завітали діти-сироти з маріупольської школи-інтернату.

На початку прогулянки по базі друг Дипломат розповів дітям історію полку та наголосив: «Азовці – це звичайні хлопці, яким була небайдужа доля нашої країни, вони добровольцями прийшли захищати Україну і за цих п’ять років стали справжніми професійними військовими».

Вихованці інтернату із захопленням слухали розповідь бійця під час екскурсії та постійно ставили питання про оснащення та зброю. Дітей дуже зацікавила техніка підрозділу, хлопцям навіть дозволили залізти в танк, приміряти бронежилет та постріляти в інтерактивному тирі.

Частина діток потрапила до маріупольського інтернату з Мар’їнки, коли там почалися бойові дії, тож вони з подивом та радістю сприйняли те, що одну із полкових собак азовці привезли з їхнього рідного міста, коли виконували там бойові завдання. Від пса діти вже майже не відходили до кінця прогулянки. «Це майбутні кінологи!» – жартували бійці.

Також для дітей влаштували футбольний міні-поєдинок. Юнаки тільки-но повернулися з чемпіонату з футболу з перемогою, тож і тут не пасли задніх та здолали азовців з рахунком 5:2.

Інші хлопці ще довго і з захопленням крутили в руках АК-74 та ділилися мріями стати військовими – снайперами та розвідниками. Наостанок майбутні воїни пообіцяли: «Виростемо – і будемо вже ми вас захищати!»


діти діти діти діти

Заповнити анкету