Мудрі пануватимуть над зірками: воєнна розвідка України відзначає професійне свято

розвідка свято

Їхня робота прихована від ворожого ока, але вони знають все про свого противника. Воїни-розвідники виконують чи не одну з ключових та найнебезпечніших справ, аби наблизити нас до перемоги. Вони працюють просто в тилу ворога, щодня наражаючи себе на небезпеку та ризикуючи своїм життям.

Саме 7 вересня 1992 року при Міністерстві оборони створили розвідувальний орган стратегічного рівня, що дало початок новітній історії воєнної розвідки України, як одного з важливих інструментів гарантії національної безпеки і оборони нашої країни. Розвідка в полку «Азов» зародилася під час підготовки до операції з визволення Маріуполя у травні 2014 року, а вже сьогодні її бійці складають один з найміцніших та найбоєздатніших підрозділів полку.

«Мудрий пануватиме над зірками» – таке гасло українських військових-розвідників. На емблемі сова, що пронизує територію Росії. Це є своєрідним натяком на емблему розвідки РФ, де зображений кажан, який є здобиччю для сов та на їхнє гасло: «Вище нас лише зірки».

Про результати роботи наших розвідників ми дізнаємося лише з часом. Та вже сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що саме завдяки їхній важливій діяльності вдалося здобути перемогу не в одному запеклому бою з ворогом. Тож вітаємо воїнів-розвідників зі святом та бажаємо лише безпечних і вдалих операцій!

Слава Україні!