Чотири роки без Маджахеда

Маджахед

11 серпня зник безвісти друг Маджахед, який під час боїв за Іловайськ сів на БМП та прикрив евакуацію з поля бою поранених побратимів.

Родом друг Маджахед був із Києва. На війну пішов, бо не міг змиритися з тим, що на передовій гинули молоді та недосвідчені хлопці. Маджахед же вже мав бойовий досвід, тож на фронті воював сам та навчав воювати інших добровольців. Ті побратими, які встигли повоювати з другом Маджахедом пліч-о-пліч, пригадують його як сміливого та досвідченого воїна, який завжди був готовий прийти на допомогу побратимам та з великим ентузіазмом ділився з молодими хлопцями своїм бойовим та життєвим досвідом.

Того дня українських воїнів обстрілювали з усіх боків. Було багато поранених, тож, не вагаючись ані секунди, друг Маджахед застрибнув у БМП, яка стояла у розташуванні тоді ще батальйону АЗОВ, та поїхав вперед, щоб організувати безпечну евакуацію поранених побратимів. Того дня азовці бачили його востаннє. Терористи захопили воїна в полон, а згодом вбили, й навіть достеменно невідомо, які тортури довелось пережити герою у пазурах російських найманців.

Тіло друга Маджахеда було знайдене пошуковцями волонтерської місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») у безіменній могилі на території птахоферми в селі Грабське. Лише наприкінці травня 2015 року бійці АЗОВу попрощались із загиблим побратимом.

Похований друг Маджахед у Києві на військовому Лук’янівському цвинтарі.