Вступ до 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов»

Якщо ти свідомо вирішив приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняв рішення перевестись до лав «Азову» перш за все тобі потрібно заповнити анкету на сайті.

Після заповнення анкети з тобою зв’яжеться представник нашого кол-центру, який уточнить необхідні деталі та визначить час та місце співбесіди (або запропонує пройти співбесіду онлайн). У зручний для тебе час потрібно прибути на співбесіду до рекрутингового центру та, у разі успішного проходження, подати необхідні документи. Скористайся співбесідою, аби впевнитись у своєму рішенні. Постав рекрутеру всі питання стосовно служби, які тебе хвилюють.

Після завершення співбесіди рекрутер повідомить коли буде відправка в частину. У визначений день необхідно прибути на збір рекрутів для відправки до військової частини, де ти отримаєш базове речове забезпечення і підпишеш документи про проходження служби. Після оформлення на тебе чекатиме базовий курс бойової підготовки, який триває орієнтовно 5 тижнів.

Військовослужбовці, які приєднуються до лав бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно пройти базовий курс бойової підготовки (БКБП).

БКБП — це твоє перше випробування у складі «Азову». Пройди його гідно, не зупиняючись перед труднощами.


Після успішного проходження БКБП ти матимеш змогу отримати шеврон «Азову» — сакральну для кожного бійця бригади річ. Враховуючи твої вміння та навички тебе розподілять у конкретний підрозділ бригади, в якому ти проходитимеш службу. Відтоді ти — частина великого бойового братерства. Частина «Азову». Після завершення всього періоду БКБП на тебе, чекатиме або продовження навчання, або вихід на бойове завдання.

Важливо

Протягом усього шляху оформлення ти можеш проконсультуватися по всім питанням в телеграмі бригади Напишіть нам в Telegram

Міста рекрутингових центрів:

КИЇВ

ЛЬВІВ

ДНІПРО

ОДЕСА

ЛУЦЬК

Графік роботи:
10:00 – 17:00

073-033-43-08
recruitment@azov.media

Пресцентр:

093-642-14-00
polk.azov.media@gmail.com

Служба соціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей:

099-783-68-35
https://t.me/Social4308