«Азов» на варті закону

оборонні споруди

Бійці полку «Азов» затримали розкрадачів оборонних інженерних споруд другої лінії.

У п’ятницю, 17 травня, бійці полку «Азов», які виконують бойові завдання в зоні проведення ООС, виявили та затримали п’ятьох цивільних, що розбирали оборонні захисні споруди другої лінії. Ці особини, адже чоловіками їх назвати не можна, займались незаконним демонтажем оборонних конструкцій та викрадали деревину. Саме під час завантаження деревини в два автомобілі цих негідників помітили азовці. Військові попросили злодюг пояснити свої дії. Проте вони не спромоглись дати адекватну відповідь, а один із них навіть додумався погрожувати азовцям зв’язками в СБУ. Бійці полку «Азов» викликали поліцію, яка не дуже поспішала відреагувати та їхала до місця злочину більше двох годин. Після оформлення всіх паперів та надання свідчень азовці передали крадіїв поліцейським.

Варто зазначити, що один із затриманих фігурує на сайті «Миротворець» як учасник незаконних збройних формувань та раніше судимий.

Зі свого боку хочемо зазначити, що бійці полку «Азов» нікому не дозволять наживатись на війні та грабувати армію. Ці особини замість того, щоб поводитись як справжні чоловіки, проявили себе не лише злодіями, а й нікчемними людьми. Вони дозволили собі розграбовувати оборонні споруди під час війни та мають бути покарані за законами військового часу, як і всі ті, хто дозволив собі подібні дії різних масштабів. Ми запевняємо, що будемо стежити за цією справою та доб’ємося адекватного покарання цих негідників.


оборонні споруди оборонні споруди оборонні споруди

Заповнити анкету