«Наступний рік стане роком АЗОВських перемог!». Андрій Білецький привітав бійців полку з Новим роком

«Наступний рік стане роком АЗОВських перемог!». Андрій Білецький привітав бійців полку з Новим роком

29 грудня перший командир АЗОВу та Лідер Азовського руху Андрій Білецький завітав до бійців та привітав особовий склад полку, Військової школи імені полковника Євгена Коновальця та рекрутів з прийдешнім Новим роком.

У своїй промові Андрій Євгенійович зазначив: «В першу чергу вітаю вас з тим, що 2018 рік пройшов достойно для полку. У нас були важкі випробування, втрати товаришів. Але за них ми розплатилися. На новий рівень вийшла бойова підготовка полку. Ми зробили крок вперед у технічному забезпеченні. Полк безумовно зростає у кадровому плані. Те, яким є АЗОВ зараз, – це заслуга і внесок абсолютно кожної людини, яка зараз тут». Далі Андрій Білецький провів історичні паралелі між теперішньою ситуацією та подіями сторічної давнини, які стали переломним етапом існування Української Держави. За його словами, тоді, 1919 року, не було нічого подібного до АЗОВу. «Цього разу в України є ми. Тому 2019 рік є надзвичайно важливим для нас. Тож бажаю, щоб він став роком АЗОВських, а отже, й українських перемог».

«Наступний рік стане роком АЗОВських перемог!». Андрій Білецький привітав бійців полку з Новим роком «Наступний рік стане роком АЗОВських перемог!». Андрій Білецький привітав бійців полку з Новим роком «Наступний рік стане роком АЗОВських перемог!». Андрій Білецький привітав бійців полку з Новим роком

Заповнити анкету