Кар’єра

Ким ти мріяв стати? Ким став? Ти, мабуть, відчував у собі силу змінити щось у своєму житті, у житті інших людей, але не знав, як. На щось не зважувався. Може, думав, що якби тобі випав шанс, ти все б зробив інакше.

Тобі випав шанс, друже. Наразі ти можеш не лише відчувати в собі силу, але й показати її. У тренуваннях розвинути фізично своє тіло, навчитися користуватися зброєю. Ти можеш показати свою сміливість у боях і увійти в історію України та світу.

АЗОВ дає можливість стати будь-ким, отримати різні військові професії, одну з яких обереш ти сам!
В АЗОВі можна стати танкістом чи артилеристом, піхотинцем чи кінологом, вивчати картографію… Та найвищий щабель твого професійного розвитку – школа офіцерів, яка також є в цьому бойовому підрозділі.

Ким би не був ти вдома, що б про тебе не думали друзі, знайомі й перша шкільна вчителька – ти можеш стати героєм для своєї країни. Та, що теж важливо, тут ти віднайдеш родину – своїх азовських побратимів, які змінять твоє життя, наповнять його іншим сенсом. Ти дізнаєшся про справжню вірність і відданість високим ідеалам.

В АЗОВі ти зміниш не лише своє життя. Ти змінюватимеш життя оточуючих, ти робитимеш добрі справи. Ти самовдосконалюватимешся і працюватимеш для свого зростання як особистості, як справжнього чоловіка.

Все, що ти вважав неможливим, стане можливо тепер. Тобі легше даватимуться й інші цілі, коли ти перебореш себе і здійсниш цей неймовірний крок – до перемоги над страхами, до боротьби за своє майбутнє і майбутнє країни.
Та найголовніше, що в АЗОВі ти станеш самим собою. Справжнім. Сильним. Вільним. Здатним на великі вчинки.