Азовці стали кращими стрільцями на змаганнях зі стрільби серед військових ОТУ «Північ»

стрільби

Відбулися змагання зі стрільби серед українських військовослужбовців, які несуть службу в районі Світлодарської дуги. Взяли участь у заході 30 бійців з ОТУ «Північ», зокрема учасниками заходу стали і 11 бійців полку «Азов». Організувала змагання 30 механізована бригада імені Костянтина Острозького, з якою «Азов» нині несе службу на спільній ділянці фронту на передовій.

Складався турнір із чотирьох вправ: швидкісна стрільба з ПМ, швидкісна стрільба з АК-74, стрільба з ПМ та АК-74 із трьох положень (лежачи, стоячи, та з коліна). Виконувалися вправи без використання оптичних прицілів на зброї, проте до початку змагань всі учасники, користуючись вільною хвилиною, встигли потренуватися у стрільбі та оцінити можливості суперників. Бійці полку «Азов» завоювали у чотирьох змаганнях два 1-х місця, три – 2-х місця та одне – 3-є місце. «Золото» змагань взяли азовці Шапа та Тахо, «срібло» – Руді та Куша, а «бронзу» – Пістон та Турецький.

Турнір зі стрільби, який проводиться щорічно, продемонстрував високу боєготовність бійців підрозділів, які брали у ньому участь. Рівень підготовки як бійців «Азову», так і бійців 30-ї бригади, свідчить про велике бажання військових якнайшвидше закінчити війну з окупантом нашою блискавичною перемогою.


стрільби стрільби стрільби

Заповнити анкету