В полку «Азов» провели змагання з плавання

22 лютого на одному з гарнізонів «Азову» відбулися змагання з плавання серед бійців полку.

Азовці постійно займаються різними видами спорту, зокрема і плаванням, тому вже вдруге було вирішено провести такий турнір. Позмагатися за першість в індивідуальному запливі та командній естафеті, показати свої спритність і силу вирішило 16 азовців, серед яких і любителі, і професійні плавці. Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, а вболівальники зарядилися позитивними емоціями та мотивацією для занять у басейні.

Тож у підсумку “бронзу” в індивідуальному запливі завоював боєць із позивним Мальдер, “срібло” – Пентагон. Перемогу з результатом 27,93 секунди здобув друг Даск. У командній естафеті третє місце за бійцями групи розвідки 2-го батальйону, друге ж посіла команда у складі Даска, Железняка та Номада. Найкращий результат – 58,71 секунди – та перемога за командою у складі Пентагона, Піона та Мальдера.