Бійці полку «Азов» і далі відточують майстерність у військовій справі.
У рамках продовження блоку із відновлення боєздатності було проведено збірну підготовку екіпажів БТР, кулеметників ПК та взводних медиків. Ця частина зборів характеризувалась взаємодією різних груп. Так екіпажі БТРів відпрацьовували евакуацію поранених із поля бою разом із медиками. Також БТРи разом з кулеметниками проводили наступальні дії на позиції ворога.
Крім того, у кожного напрямку були і свої окремі завдання. Так медики відпрацьовували надання допомоги пораненим у різних умовах, на різній місцевості та з постійним вогневим контактом з ворогом. Інструктори підготували різноманітні сценарії, які можуть статись під час бойових дій як в полі, так і в міських умовах, що обумовлено додатковими складнощами, адже в місті важче ідентифікувати супротивника та відрізнити його від мирного мешканця.
Кулеметники ПК відточували майстерність володіння своєю грізною зброєю на різних відстанях та з різних положень. Оскільки сам кулемет та боєкомплект до нього надзвичайно важкі, то і кулеметник має бути у відмінній фізичній формі. Інструктори розробили спеціальні вправи, частина з яких виконувалась зі зброєю, аби загартувати кулеметників настільки, щоб вони не просто могли носити свою зброю, а й долати з нею важкі перешкоди та попри втому вести ефективний вогонь по ворогу. Також проводились динамічні вправи з ведення вогню з різних положень. Під час цих навчань потрібно було не лише влучно вражати мішені, але й швидко пересуватись між рубежами не лише з кулеметом, а й у засобах індивідуального захисту та з додатковим боєкомплектом. Оскільки кулемет ПК ‒ це далекобійна зброя, то особливу увагу було приділено відпрацюванню ведення влучного вогню на великі дистанції.
Екіпажі БТРів, крім власної програми підготовки, також відпрацьовували спільні дії з іншими підрозділами. Так під час навчальної евакуації пораненого з поля бою БТРщики мали швидко дістатись до групи медиків, яка надавала першу допомогу та визначала ракетницями місця евакуації. Після зайняття позицій пораненого передавали медику, який був у БТРі та надавав допомогу в умовах виходу бойової машини у безпечну зону. В цей же час друга група бронетранспортерів, яка розташовувалась на іншому фланзі, вела вогонь по позиціях ворога, аби дати провести безпечну евакуацію. БТРи, використовуючи тактичний прийом під назвою «карусель», вели неперервний вогонь із потужної 30-мм гармати та в той же час не наражали себе на небезпеку прицільного вогню у відповідь. Крім цього, екіпажі БТРів навчались вести вогонь із автоматичного гранатомета, який вмонтований в бойовий модуль, із закритих позицій. Також БТРи разом із кулеметниками ПК відпрацювали спільні дії зі штурму ворожих позицій, десантування з бронетранспортера, завантаження в нього на ходу, та прикриття один одного.
Бійці полку «Азов» продовжують покращувати свої вміння та навички, щоб застосувати їх на передовій.