Загиблому азовцю Круглому присвятили пам’ятну дошку в університеті, де він навчався


25 червня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрили пам’ятну дошку бійцю полку «Азов» Дмитру Пруглу на псевдо «Круглий». Азовець поліг смертю хоробрих 7 червня 2019 року під час виконання бойового завдання на Світлодарській дузі внаслідок важкого прицільного обстрілу ворожої артилерії.

В урочистих заходах взяли участь бійці «Азову», які також закінчили Харківський національний університет внутрішніх справ, побратими Круглого з підрозділу, курсанти та керівництво навчального закладу. Під час церемонії відкриття присутні поклали квіти до пам’ятної дошки. Лише найкращими словами згадували Дмитра Пругла ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, бійці полку «Азов», які пліч-о-пліч з Дмитром воювали проти окупанта, і курсовий офіцер, під керівництвом якого Круглий проходив навчання в університеті.

Меморіальна дошка, присвячена пам’яті старшого лейтенанта Дмитра Пругла, тепер буде служити нагадуванням про подвиг азовця, який виконував обов’язок перед Україною до останнього подиху. Вірне служіння українському народу, мужність та відданість друга Круглого є прикладом не лише для курсантів, а для всього молодого покоління.