За доблесть та відвагу: бійці полку «Азов» отримали нагороди за досягнення на передовій

нагородження

Відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу «Азову», який відзначився у роботі на передовій в районі Світлодарської дуги. Захід відбувся на знаковому для всіх азовців місці – площі перед одним із гарнізонів полку, де стоїть легендарний азовський курган з трьома мечами.

Більше, ніж вісім місяців перебування «Азову» на «нулі», відзначилися чималими успіхами нашого підрозділу: азовці знищували ворожу техніку та особовий склад противника, збивали та перехоплювали російські безпілотники, брали окупантів у полон, та найголовніше – просувалися вперед, метр за метром звільняючи українські землі.

Нагороди азовцям вручив командир полку «Азов» друг Редіс. Перед початком церемонії він звернувся до особового складу полку:

«По-перше, я хочу подякувати кожному з вас та привітати з поверненням на пункт постійної дислокації. Хочу подякувати кожному з вас за ваш безцінний внесок у боротьбу за Незалежність нашої держави. Нашому підрозділу було поставлене нелегке завдання, якого з нетерпінням чекав кожен з нас – стати на захист нашої держави. Вісім місяців на передовій ми з вами писали історію: мужньо тримали оборону, рішуче знищували ворога та впевнено просувалися вперед. Ми повернули «Азову» бойову славу та здобули визнання серед генералів та офіцерів Національної гвардії та Збройних сил України. Своїм власним прикладом ми надихнули українську армію на нові здобуття та перемоги, а найголовніше – ми змусили ворога відступати назад і згодом ми відновлювали контроль над українськими територіями. Сьогодні я з гордістю можу сказати, що «Азов» готовий протистояти будь-якому противнику, у будь-якому місці, у будь-який час. Я дякую всім вам, хто в цей час був поруч. Я ніколи цього не забуду. Слава Нації!»

У цей день бійців «Азову» було нагороджено нагрудним знаком «За доблесну службу», а також «Козацьким хрестом» – відзнакою командувача ООС. Загалом тільки під час цієї церемонії було оголошено про відзначення за успішне виконання службових обов`язків з оборони держави на «нулі» понад двох сотень бійців «Азову». Ще більше нагород азовцям було присвоєно за весь період останнього бойового виїзду. Даний факт є підтвердженням того, що дії «Азову» з протидії ворогу на передовій були надзвичайно ефективними, а азовці укотре довели, що найбільшою метою нашого підрозділу є повне знищення ворога, який прийшов з війною на терени української держави.

Слава Україні!