Висока оцінка розвитку та досягнень: до «Азову» з робочим візитом прибув начальник Східного територіального управління НГУ


За останні півтора року полк «Азов» блискавично подолав чимало випробувань – 8 місяців азовці виконували бойове завдання в районі Світлодарської дуги, де провели низку успішних операцій та завдали ворогові великої кількості безповоротних втрат. Після повернення на пункт постійної дислокації впевнено та швидко відновили боєздатність і вже встигли приступити до виконання нових завдань на передовій. Щодня наш підрозділ продовжує розвиватися та тримати планку одного з найкращих підрозділів як серед підрозділів НГУ, так і в усій українській армії.

У рамках візиту до маріупольської військової частини 3057 НГУ ознайомитися з життєдіяльністю полку спецпризначення та заслухати звіт про виконання завдань, які покладені на полк на теперішній час, приїхав начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон. Командир полку «Азов» Денис Прокопенко (друг Редіс) під час наради з генерал-майором у форматі доповіді назвав напрямки, куди «Азов» сьогодні скеровує свої основні зусилля, розповів про зміни, внесені до орг-штатної структури полку, та порушив інші вагомі питання. Начальник штабу та заступники зачитали доповіді щодо результатів діяльності по своїх напрямках.

Підбиваючи підсумки свого візиту до полку «Азов», генерал-майор Олег Сахон відзначив якісний рівень бойової підготовки бійців, оцінив їхню високу моральну готовність та відзначив успіхи наразі в ході виконання бойових завдань на передовій. Побажав підрозділу нових досягнень та перемог, які неодмінно чекатимуть на «Азов» у найближчому майбутньому.