Вони роблять світ добрішим. Сьогодні всесвітній День волонтера


Добровільна допомога для них – це не пусті розмови, а справа їхнього життя, спосіб мислення. Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі вшановують волонтерів. Свято, засноване спеціальною резолюцією Генасамблеї ООН 1985 року, мало на меті спонукати добровільних помічників розширювати свою діяльність у всіх соціальних сферах.

В Україні особливого поширення волонтерство набуло в під час Революції Гідності. А війна на Донбасі ще більше об’єднала добровільних помічників не лише в Україні, а й наших співвітчизників закордоном. Саме завдяки їхнім безкорисним вчинкам розпочинається безліч ініціатив, які допомагають нужденним та вселяють людям віру в добро.

Бійці полку «Азов» чи не щодня відчувають турботу і опіку волонтерів, отримуючи від благодійних організацій та окремих людей військову амуніцію, власноруч сплетені маскувальні сітки, теплі шкарпетки, різноманітні смаколики та підтримку добрим словом.

Вітаємо зі святом всіх, хто за покликом серця йде на допомогу іншим, не вимагаючи винагороди. Ваша турбота безцінна! Разом – до перемоги!