Українські військові на узбережжі Азовського моря відпрацювали відбиття нападу противника. ЗСУ спільно з НГУ провели тактичні навчання

навчання НГУ ЗСУ

На Петрівському полігоні поблизу Бердянська відбулися масштабні тактичні навчання протидесантної оборони узбережжя Азовського моря. У бойовому злагодженні взяли участь військові ЗСУ та НГУ, зокрема морська піхота, прикордонники, військова авіація тощо. Бійці полку «Азов» мали спільне завдання з бригадою морської піхоти. Основна мета таких навчань – це відпрацювання взаємодії різноманітних підрозділів та управління військовими в різних видах бою. Особовий склад підрозділів, залучених до навчання, практично виконував прийняті в процесі роботи штабів рішення.

За легендою, морський десант РФ намагався здійснити висадку на узбережжя Азовського моря з метою захоплення українських опорних пунктів поблизу Маріуполя. Радіолокаційна система наших сил зафіксувала скупчення ворожої техніки в морі поблизу української території, що дає початок масштабному відбиттю атаки десанту противника. Під час наступу ворога та його спроби висадитись на узбережжя в хід вступила важка артилерія та армійська авіація. Після переміщення умовного ворога на берегову лінію до бою приєднались танки, морська піхота, десант та бійці ОЗСП «Азов» на бронеавтомобілях «Спартан».

«Мета бійців «Азову» у цих навчаннях – не допустити просунення ворожого морського десанту та затримати противника до прибуття основних сил морської піхоти. Ми зайшли з флангу і відволікали противника автоматними чергами, а морська піхота завдала удару у фронт», ‒ пояснює друг Паркур, начальник секції S3 штабу першого батальйону полку «Азов».

Після відбиття наступу противника військові медики провели евакуацію умовних поранених гелікоптерами на суші та в морі з катерів.

Військові різних родів військ ЗСУ та НГУ продемонстрували високий рівень взаємодії та вкотре довели, що готові працювати спільно на передовій і відбивати атаки підступного ворога, що може в будь-який момент почати свій наступ не лише сушею, а й морем.


Заповнити анкету