Вітаємо з Днем Конституції України!


Двадцять три роки тому на 5-й сесії Верховної Ради України була ухвалена «Конституція України». За ці двадцять три роки Конституція України набула певних змін, але була й лишається основним законом нашої держави. В ній чітко прописані основні положення державотворення, які повинен знати, поважати та дотримуватись кожен громадянин України.

Конституція України стала основою розбудови незалежної демократичної України та продемонструвала волю українського народу жити у власній соборній та суверенній державі. Тільки в країні, де громадяни дотримуються закону, перед яким всі рівні, можливі лад та відчуття захищеності.

Демократичний шлях ніколи не можна було назвати легким. От і сьогодні українці борються за своє право на незалежність, за своє право бути українцями. Боротьба нашого народу триває роками та десятиліттями. Майбутня наша перемога омита кров’ю та сльозами мільйонів українців. Але з нами правда. Ми маємо право жити в конституційно розвиненій та правовій державі.

Від усієї душі щиро вітаємо всіх українців з Днем Конституції України! Тільки разом ми зможемо побудувати міцну та заможну Україну, якою будуть захоплюватися іноземці, яка буде радувати українців та від однієї згадки про яку її вороги будуть впадати в паніку. Не варто сподіватись на допомогу зі сторони. Тільки своїми силами ми можемо зробити так, що рано чи пізно Україна стане вільною та сильною.

Зі святом!