Вакансії в бойових підрозділах за артилерійськими спеціальностями

Що таке артилерія?

На полі бою вогнева потужність вирішує все. Воєначальнику недостатньо мати у своєму розпорядженні просто багато піхоти. Кожен бойовий підрозділ потребує вогневого прикриття. Цим прикриттям у армії країн світу слугує артилерія – важке озброєння, яке знищує ворожу піхоту, техніку і зброю. 

То що таке артилерія з військової точки зору, зрозумілої простими словами? Це великокаліберне озброєння, яке знаходиться на віддаленні від фронту і наносить ураження по ворожим цілям. Артилерія як явище і як рід військ поширилося в Азії та країнах Європи у період Середньовіччя. 

Перші гармати були велетенськими і незграбними. Тож їхнє використання зводилося до облог замків і руйнації великих стін і башт при штурмах. з XVI-XVII ст. артилерія почала активно застосовуватись у морських і сухопутних баталіях, ставши невід’ємною частиною будь-якої війни.

Наприкінці XIX століття почала з’являтися далекобійна артилерія. Це дозволило захистити гармати від прямого ворожого вогню. Разом з цим впала точність і збільшились доступні калібри. А у XX столітті з’явився вислів, що актуальний досі: артилерія – боги війни і основна вогнева міць армій світу. Артилерія виконує широкий спектр функцій на полі бою і є ключовою для придушення противника в наступі та обороні. Більше дізнавайтеся у наступному розділі.

Перелік вакансій

Всі Піхота Артилерія Безпілотні системи Бойові машини Звʼязок Протиповітряна оборона Радіоелектронна боротьба Радіоелектронна розвідка Саперна справа Вогнева підтримка

Номер обслуги САУ

Номер обслуги САУ — це спеціальність, яка передбачає виконання важливих функцій у складі артилерійського розрахунку. Основні обов’язки включають участь у розгортанні, транспортуванні та обслуговуванні самохідної артилерійської установки (САУ). В «Азові» номерів розрахунків навчають з «нуля» і готують до виконання бойових завдань.

Деталі вакансії

Що робить артилерія на війні?

Артилерія веде вогонь по ворожим цілям на полі бою і у тилу. Це може бути як ворожий особовий склад безпосередньо на лінії зіткнення, так і бронетехніка, склади боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів і забезпечення.

Ще одне надважливе завдання арти – контрбатарейна боротьба. По суті артилерія – це універсальний засіб для знищення своїх «колег по цеху» по той бік лінії фронту. Завдяки розвідувальним даним і точному наведенню на ціль, артилерійський розрахунок може ефективно вражати вороже озброєння. Особливо якщо до контрбатарейної боротьби залучена важка артилерія з далекобійними можливостями.

Сучасна війна диктує свої умови на полі бою. З одного боку ефективність і точність арти збільшилась завдяки використанню БПЛА в якості засобів розвідки і коригування вогню. Але з іншого, артилерія стає ціллю для контрбатарейної боротьби і ударних дронів ворога. Особливо ефективною для наступу і оборони стала реактивна артилерія великих калібрів.

Зараз важка артилерія – це меч Сил оборони України, який щодня працює по окупантам, прикриває штурмовиків і розбирає ворожі наступи. Далі роль артилерії буде змінюватись. Розроблятимуться нові боєприпаси і гармати для точнішого вогню. Наша українська артилерія також активно нарощує виробництво. На озброєнні Національної гвардії вже стоять українські САУ «Богдана». Тож далі – ще більше роботи від «богів війни».

Які існують вакансії за артилерійськими спеціальностями?

Артилерія обов’язково передбачає командну роботу з озброєнням і ураженням цілей. Сучасна артилерія України передбачає, що в артилерійському розрахунку може знаходитися від 2 до 8-10 людей, в залежності від розміру і виду гармати. Наприклад, сучасні САУ типу Archer і DITA потребують лише водія і оператора-навідника, в той час як радянську 152-мм гармату «Гіацинт-Б» обслуговують 8 артилеристів. 

Вакансії в артилерії можна поділити за відповідними видами артилерійського озброєння. Серед них наймасовішими є наступні:

У 12-ій бригаді «Азов» артилерія відіграє важливу роль, прикриваючи піхоту у найважчі моменти і зупиняючи ворожі атаки.

Як проходить рекрутинг в артилерію?

Зацікавився артилерійськими спеціальностями у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов» і написав у пошуку «артилерія вакансії»? Тоді далі ти дізнаєшся як проходить процес відбору кандидатів в арту топового підрозділу.

Все починається з заповненої анкети добровольця на нашому сайті. Не переживай: більшість вакансій в артилерії не вимагатимуть від тебе обов’язкового бойового досвіду і роботи з великими гарматами. Тому сміливо пиши, що хочеш потрапити в нашу арту.

Далі тебе чекає співбесіда з нашим рекрутером, який запитає тебе про твою мотивацію, навички і розкаже більше про бойову роботу в арті «Азову». Там ти в загальних деталях дізнаєшся про те, як працює артилерія і що тебе чекає далі.

Якщо ти прийшов на конкретну вакансію у бригадну артилерійську групу, то матимеш змогу поспілкуватися з майбутнім командиром. Він також запитає тебе про твою мотивацію і навички, а також розкаже більше про підрозділ і побратимів. Наприклад, ствольна артилерія – це ідеальний варіант для добровольців без досвіду. Адже у великому колективі побратимів легше навчатися. 

Далі тебе чекає подача документів, ВЛК і базовий курс бойової підготовки. Після нього ти приєднаєшся до своїх нових побратимів і почнеш додаткове артилерійське навчання і бойове злагодження. 

Зацікавила арта? Хочеш дізнатися більше? Гортай далі і дивись всі вакансії в арті «Азову». Приєднуйся зараз, адже боги війни – артилерія. І вона чекає на тебе. 

Найкращий рік в Азові

Контракт 18-24

Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії
Вакансії

Бойові підрозділи

Медична служба

Тилові підрозділи

FAQ

З якого віку беруть в «Азов»?

Приєднатися до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ можна з 18-ти років.

Скільки триває базовий курс бойової підготовки?

БКБП триває орієнтовно 6-8 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.

Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?

Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.

Який тип контракту, і на який час?

Контракти до указу про демобілізацію. Також доступна мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, в якому у нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься у 12-ту бригаду «Азов» НГУ.

Які документи потрібні?

  1. Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;
  2. Копія ІПН;
  3. Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);
  4. Фото 3×4 — 4 шт., 9×12 — 1 шт.;
  5. Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;
  6. Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат»
  7. Довідка про несудимість з Дії (Повна).

Чи є в Азові контракт 18-24?

Так. Контракт 18-24 доступний для підписання у 12-ій бригаді «Азов». Всі виплати, пільги і бонуси, які передбачають умови контракту 18-24, поширюються на молодих добровольців, які бажатимуть підписати контракт і розпочати 365 днів служби у професійному підрозділі.