«Пам’яті Героїв Крут»: бійці «Азову» перемогли в турнірі з плавання, присвяченому легендарній битві

турнір змагання плавання

29 січня, у День пам’яті Героїв Крут, на одній з баз полку «Азов» відбувся турнір з плавання. Бій під Крутами для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Аби віддати шану героям минулого, на змаганнях зібрались воїни сучасності.

У турнірі взяли участь вісім команд по чотири спортсмени у кожній. Зокрема полк «Азов» представляли п’ять команд, військову частину НГУ 3057 – дві, та одна команда виступала від 23-го загону морської охорони ДПС.

Спочатку військові змагалися в індивідуальних запливах, де 25 спортсменів на швидкість мали пропливти дистанцію у 50 метрів. Командний заплив відбувався у вигляді естафети.

Присутні емоційно підтримували свої команди, підбадьорювали учасників та під шквал бурхливих вигуків вітали переможців.

Перше місце в одиночному запливі здобув боєць 23-го загону морської охорони Вадим Коцар, пропливши дистанцію за 26,11 секунд.

Другим приплив боєць полку «Азов» друг Клєщ – час 27,88 секунд. Азовець розповідає, що плаванням займався протягом восьми років і хоча мав певну перерву у тренуваннях, зміг сьогодні досягти гарного результату.

«Стартував на всю, за технікою викладався повністю. У мене була своя тактика і я її дотримувався. Я малогабаритний, а суперники в основному усі високі, і у плаванні це показник хороший. Але, як виявилось, техніка, вміння і досвід дають свої плоди», – додає Клєщ.

Третє місце в індивідуальних змаганнях посів боєць «Азову» друг Пентагон, який проплив дистанцію за 29,2 секунди.

Перше місце в естафеті зі значним відривом здобула команда управління полку «Азов». Другою прийшла команда 23-го загону морської охорони, третє місце – у команди першого батальйону полку.

Учасник команди переможців друг Молнезар отримав від змагань безліч позитивних емоцій та драйву. Розповідає, що перемога для нього була неочікуваною, боєць впевнений – виграли суто на характері і завдяки командному духу.

«Було дуже круто, позитивно, приємно бачити побратимів, які приїхали з інших гарнізонів, команди з 23-го ЗМО та 3057. Сподіваємось, що змагання будуть лише розширювати коло учасників, будемо додавати ще якісь нові формати змагань, які були б цікаві особовому складу», – наголошує Молнезар.

Тож щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!