«Проявити характер, силу волі та бійцівські якості»: в «Азові» стартував БКБП

базовий курс бойової підготовки

Ще вчора хтось із цих хлопців був звичайним студентом, хтось працював, а хтось був призваний на строкову службу. Та сьогодні всі вони одягли однострій та стали до лав новобранців спецпідрозділу «Азов».

Протягом наступних дев’яти тижнів рекрути повинні продемонструвати всі свої сильні сторони, пройти низку фізичних та морально-психологічних випробувань та довести, що вони гідні носити шеврони «Азову». Базовий курс бойової підготовки цього разу став одним з найбільших, зібравши охочих служити в полку зі всієї України.

Перший день у якості новобранців ознаменувався зустріччю з командуванням підрозділу. Звертаючись до присутніх, командир «Азову» друг Редіс сказав:

«Сьогодні я даю шанс кожному з вас спробувати свої сили на базовому курсі бойової підготовки, після проходження якого у вас буде право потрапити в елітарний підрозділ – полк «Азов». Я сподіваюсь, що кожен з вас зробив зважений вибір перед тим, як ви сіли в автобус і опинилися тут. Тому що тут буде дуже важко. Ви не будете білити паркани чи фарбувати газони. В «Азові» ви будете щодня займатися самовдосконаленням, працювати над собою та над результатом власної команди. Для того, щоб успішно пройти БКБП, вам потрібно переступити через власні слабкості, проявити характер, силу волі та бійцівські якості. Тільки після цього ви будете мати моральне право носити шеврон «Азову» та стати з нами в стрій. Тому я щиро бажаю кожному з вас успіхів у цій нелегкій справі. Слава Нації!»

Далі новоспеченим рекрутам показали приміщення, де проживає особовий склад «Азову», спортивні зали, басейн та нагодували смачним обідом. Однак теплий прийом завершився, коли новоприбулих зустріли досвідчені сержанти-інструктори Військової школи імені полковника Євгена Коновальця, які й стануть для рекрутів наставниками і вчителями на час БКБП. Тепер у новобранців немає імен чи позивних – є номери, під якими вони проходитимуть курс. Лише тоді, коли вони гідно дійдуть до кінця, зможуть обрати псевдо, з яким служитимуть у полку.

Тож чекаємо у нашому строю найсильніших і найдостойніших!