Азовця Георгія Джанілідзе з позивним «Сатана» нагородили посмертно.

Сатана

19 квітня бійці спецпідрозділу «Азов» вшанували пам’ять полеглого побратима, грузинського добровольця Георгія Сатана Джанілідзе. Однак цього року церемонія стала особливою, адже на ній був присутній син Георгія Костянтин Джанілідзе.

Перед строєм взяв слово начальник Військової школи імені полковника Євгена Коновальця друг Кірт. На час трагічної події він був командиром другої «Залізної» сотні, в якій служив Сатана. Друг Кірт сказав:

«Сатана приєднався до нас одразу після Павлопіль-Широкинської наступальної операції. Він не тільки вчив хлопців, а й сам подавав їм приклад, з відвагою кидаючись на ворогів. Здійснив немало зухвалих розвідувальних рейдів. 17 квітня Сатана пішов у свій останній рейд…»

Далі друг Кірт вручив Костянтину Джанілідзе нагороду його батька «За оборону Маріуполя», адже Сатана був захисником цього міста. Також Кірт передав шеврони другої «Залізної» сотні. На жаль, Георгій не встиг отримати їх за життя.

Побратими згадують, що Георгій прийшов воювати з окупантом, який свого часу напав на його рідну землю, тому війна з Росією була для нього справою честі. Сатана для багатьох азовців став наставником, по-батьківськи ставився до них та навчав усього, що вмів сам. Тож втрата цього Воїна є важкою не лише для тих, хто знав його, а й для всієї України та братньої Грузії.

Пам’ятаємо!
Помситмось!


Джанілідзе Джанілідзе Джанілідзе Джанілідзе

Заповнити анкету