Річниця реорганізації: рівно шість років тому батальйон «Азов» став полком спецпризначення


17 вересня «Азов» відзначає офіційну дату реорганізації підрозділу в полк. Цього дня шість років тому батальйон «Азов», створений 5 травня 2014-го, на п’ятому місяці існування було вирішено реорганізувати в однойменний полк спеціального призначення.

Всього-на-всього чотири місяці вистачило бійцям батальйону «Азов», аби у перші найзапекліші місяці війни на Донбасі показати свою спроможність успішно протистояти ворогу та збудувати з тодішнього «Азову» міцну та потужну бойову одиницю в рядах української армії.

Сталева дисципліна азовців, непохитна ідейність та непереборна жага до перемоги стали ключовими у прийнятті рішення реарганізувати підрозділ. Тоді, у буремному 2014-му, цей крок розширив можливості «Азову», вплинув на його розвиток, особливо позитивно – на озброєння та оснащення, що дозволило нашим бійцям ще більш якісно виконувати задачі на передовій та стати рівними для підрозділів спецпризначення, які вже існували у державі.

Сьогодні полк «Азов» лишається єдиним добровольчим підрозділом, який не збавляє обертів у чисельному збільшенні, якісній підготовці особового складу, і найголовніше – залишилося незмінним завзяття «Азову» у боротьбі з окупантом.

Рівень боєздатності полку лишається одним з найвищих в українській армії, підрозділ не збавляє обертів у розвитку, а дата 17 вересня назавжди посіла важливе місце в історії підрозділу.