«Азов» попрощався з бійцем Олегом Черевком на псевдо «Смерть», який помер після жорстокого побиття у Запоріжжі

Смерть прощання

28 липня в «Азові» простились із Олегом Черевком на псевдо «Смерть». Азовець помер від отриманих травм внаслідок жахливого побиття зловмисником, що сталося напередодні в Запоріжжі. Олег був бійцем зенітного ракетно-артилерійського дивізіону полку «Азов», мав звання старшого солдата. Йому було 29 років.

21 липня у своєму рідному Запоріжжі, куди приїхав на кілька днів у службове відрядження, Олег Черевко став на захист жінок, до яких чіплявся незнайомець. Інцидент стався біля входу у відомий торговий центр, кадри події одразу облетіли всю країну та вразили мільйони українців. За свій шляхетний вчинок боєць поплатився життям – травми, отримані внаслідок удару зловмисника, виявилися фатальними. П’ять днів лікарі намагалися витягнути Олега зі стану коми, та, на жаль, зробити цього не вдалося. 27 липня боєць помер в реанімації, не приходячи до тями. Церемонія прощання відбулася на одній з баз полку. Побратима в останню путь провів увесь особовий склад «Азову».

Командир полку «Азов» Редіс виголосив під час прощання наступні слова: «Вчора пішов з життя наш бойовий побратим, не приходячи до тями після жорстокого побиття. У нього був яскравий бойовий шлях у лавах Збройних сил та Національної гвардії України. Сім місяців він пробув на передовій у складі «Азову». Олег, як порядна людина, заступився за дівчат на вулиці, за що був сильно побитий місцевими злочинцями. Ми з вами маємо пам’ятати одне, що підступний ворог не лише на фронті – він всюди. Ми ніколи не маємо права розслаблятися, завжди маємо бути напоготові. І ми зробимо все можливе, щоб покидьок, причетний до вбивства нашого побратима, поніс заслужене покарання. У цьому випадку для нього в’язниця буде лише спасінням. Слава Нації!»

Командир зенітного ракетно-артилерійського підрозділу «Азову» Ігнат згадав свого підлеглого бійця як мужнього та чесного воїна: «За час служби в «Азові» Олег Черевко зарекомендував себе як один із найкращих спеціалістів своєї військової справи. Під час проведення бойових операцій на Світлодарській дузі він безжально знищував ворога. 21 липня підступним ударом злочинця він був вирваний із лав нашого підрозділу. Ми пам’ятаємо його. Всі причетні до цієї справи будуть покарані».

Азовець «Смерть» надзвичайно любив свій підрозділ, в одному інтерв’ю він сказав: «В «Азові» є дисципліна та досвідчені командири, а також дружній колектив, якого не знайти в іншому місці. І тут кожен ‒ з багатим бойовим досвідом». Він вважав, що противника, яким би той не був, не можна недооцінювати: «Ворог який є – такий є. Його просто потрібно прибрати з нашої території».

У Запоріжжі з азовцем прощатимуться 29 липня об 11:00 на Фестивальній площі біля міської ОДА. Запрошуємо всіх небайдужих віддати останню шану герою.

Олег Черевко на псевдо «Смерть» назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас. «Азов» обіцяє подбати про те, щоб злочинець, який забрав життя нашого побратима, отримав справедливе покарання за свій вчинок.

Пам’ятаємо!