Перемагають найсильніші: азовець отримав берет з відзнакою

Перемагають найсильніші: азовець отримав берет з відзнакою

24-26 вересня у місті Вишгород, що на Київщині, відбулись фінальні кваліфікаційні іспити за право носити берет з відзнакою синього кольору, який прийшов 2017 року на заміну вже традиційному Краповому берету. За відзнаку змагалось більше 50-ти військовослужбовців та курсантів Національної гвардії України, а от отримали нагороду лише троє. Серед переможців – боєць полку АЗОВ друг Пістон.

Складалися змагання як з теоретичних заліків, так і з виснажливих практичних випробувань. Вже після теоретичної частини було відсіяно 9 учасників. На тих же, хто пройшов далі, чекали марш-кидок, смуги перешкод, вправи силової підготовки та стрільба зі штатної зброї. За підсумком всіх цих випробувань були відібрані 10 найкращих нацгвардійців, яких і допустили до фінального змагання – спарингів із рукопашного бою з інструкторами, які, до речі, були повні сил та завзяття дати можливість отримати берет з відзнакою тільки найкращим.

Окрім друга Пістона, берети з відзнаками отримали військовослужбовець Одеського полку охорони громадського порядку НГУ та представник Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Щиро вітаємо переможців із заслуженими нагородами!

Ми впевнені, що саме завдяки таким сильним, вмотивованим та наполегливим бійцям перемога над ворогом обов’язково буде за нами!

Перемагають найсильніші: азовець отримав берет з відзнакою

Для вступу до лав полку АЗОВ переходьте за посиланням