На базі полку «Азов» розпочався патріотичний вишкіл для юнаків «Джура – Гвардієць Приазов’я»

вишкіл Юнацький корпус Азов табір діти

Напередодні на одній з баз полку «Азов» в Урзуфі відкрився Всеукраїнський патріотичний табір «Джура – Гвардієць Приазов’я». 72 хлопців та дівчат з ГО «Юнацький корпус» протягом п’яти днів навчатимуть інструктори нашого підрозділу. Варто зауважити, що серед восьми команд дві з прифронтових міст.

Вишкіл юнаків зі всієї України проводиться за підтримки управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації з метою збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України шляхом ознайомлення учасників зі службою в Національній Гвардії України.

Під час урочистого відкриття патріотичного вишколу до учасників звернувся командир полку «Азов» капітан Денис Прокопенко (Редіс). Він побажав усім командам вдало пройти «Джуру» та перемогти у змаганнях.

Дітям провели цікаву екскурсію базою підрозділу, під час якої хлопці та дівчата ознайомились з технікою, оснащенням та службово-бойовою діяльністю «Азову». Протягом першого дня для представників «Юнацького Корпусу» були проведені ознайомчі заняття з вогневої та тактичної підготовки, картографії та тактичної медицини.

Вже ввечері під час так званої «Ватри» завдання для кожної команди було представити «Захисника України» зі свого регіону. Наступні дні на юнаків чекає насичена програма.