Вісточка з передової: офіційна заява прес-служби полку «Азов» про маніпуляції іменем нашого підрозділу

Полк «Азов»

Останній тиждень в Україні не стихають гучні події, які так чи інакше стосуються полку «Азов». Прес-служба «Азову» взялася розставити крапки над «і» у відповідях на низку питань, які нам ставлять сьогодні.

Полк «Азов» п`ять років живе війною за незалежність України. Наш підрозділ було створено у перші дні агресії Росії з добровольців, які мали на меті звільнити наші землі від окупанта. Бойові досягнення нашого полку не давали жодних підстав поставити під сумнів єдине наше бажання – винищити ворогів України. Ці досягнення вже ніколи не викреслити з новітньої історії нашої держави. Сьогодні ми продовжуємо нести службу на передових позиціях, виконуючи завдання вищого армійського командування країни. Проте це зовсім не означає, що наш особовий склад не стежить за життям країни поза фронтом, від якого зокрема залежить і ситуація на полі бою.

Як вірних своїй державі воїнів, бійців «Азову» не оминули новини про те, що за нашими спинами високопосадовці розкрадають та нищать армію. Виконавці будь-яких антидержавних дій мають бути покарані – це абсолютна істина, якій немає альтернативи. Виходячи з цього, ми морально підтримували і надалі підтримуватимемо діяльність абсолютно всіх патріотичних організацій у тилу, які виступають проти державних зрадників, не розрізняючи українців з такою вимогою за партійними чи іншими прапорами. Користуючись моментом, прес-служба полку «Азов», на рахунку якої п`ять років інформування українців про події на фронті, хоче зауважити, що втягування підрозділів Збройних сил через їхні сторінки у соцмережах з використанням відвертої політичної агітації та контрагітації є неприпустимим. Між «Азовом» та нашими побратимами із ЗСУ не може існувати ніяких політичних розбіжностей, які дехто намагався намалювати. «Україна понад усе!» – єдиний спільний девіз, фото папірців з яким ми можемо поширювати у соцмережах.

Термін «Азовський рух», яким так люблять маніпулювати наші політики та ЗМІ, насправді є рідним для всіх бійців полку «Азов». Він народився з імені нашого підрозділу серед тих, хто не суттєво коли, але зі зброєю в руках стояв в його рядах. «Азов» неможливо поділити на справжній і несправжній, бо азовці пов`язані між собою кров’ю, пролитою у наших боях за Україну. У мирному житті, повернувшись з війни, наші бійці не перестають бути азовцями, якщо не зрадили свою бойову родину. Особовий склад полку «Азов» не бере участі у громадській діяльності наших побратимів та не може нести за неї відповідальності, проте ми завжди були вдячні всім, хто долучився до руху, який носить ім’я нашого підрозділу, тим самим виголосивши нам свою повагу та підтримку.

На завершення, не можемо оминути увагою і нещодавній візит до нас Президента. Насамперед хочемо чесно сказати, що рупори Головнокомандувача Порошенка скрасили наші невеселі окопні будні своїми звітами з зустрічі. По-друге, зауважимо, що кілька днів тому Президент вперше згадав про існування бойового підрозділу «Азов» за всі п’ять років війни – такий рівень уваги до нас «приємно» вражає. На ваших сайтах нас не існувало, коли ми звільняли Маріуполь, нас не було в Іловайську, Мар‘їнці, Широкиному, більш того, завдяки кампанії, що тривала проти нас всі ці роки, не існувала і наша бойова діяльність після політичного рішення вивести підрозділ з передової, аж до початку цього року, коли присутність «Азову» на «нулі» стала офіційною, і її вже неможливо було приховати. Виявляється, п’ять років азовці не знали про таку масштабну підтримку гаранта, п’ять років керівництво держави вміло приховувало ім’я нашого підрозділу на святкуваннях до Дня добровольця та Дня захисника, і ось лише днями «правдива» повага до «Азову» спливла назовні.

Цими днями полк «Азов» продовжує виконувати бойові завдання на передовій у зоні ООС, де має велику та непросту зону відповідальності. Ми тут, тому що знаємо, як сильно вірить у нас український народ.

П`ять років ми воювали лише з підтримкою українців, і виключно цим пишаємося. Наша війна триває і ми обіцяємо, що зробимо все можливе для нашої перемоги.

Слава Україні!

Заповнити анкету