Небайдужі мешканці допомогли бійцям полку «Азов» знешкодити умовного ворога на навчаннях з ПДО поблизу Маріуполя


Бійці полку «Азов» провели контрдиверсійні навчання з протидесантної оборони на узбережжі Азовського моря та відпрацювали відбиття нападу ворога.

За сценарієм навчань, диверсійна група противника висадилась за допомогою катерів в десантнонебезпечному районі села Мелекіно. Умовна ворожа ДРГ мала на меті знищити об’єкти протидесантної оборони. Група швидкого реагування полку «Азов» висунулась на ділянку аби завадити противнику знищити стратегічні об’єкти, знайти та ліквідувати умовну ворожу диверсійно-розвідувальну групу.

Всі поставлені задачі було виконано, об’єкти – вціліли, умовного противника виявлено і затримано.

Під час відпрацювання ПДО приємно вразили місцеві мешканці, які, незнаючи про навчання, допомогли нашим військовим у затриманні умовного противника.

«Мешканці населеного пункту Мелекіно побачили, як на берег висаджувались наші бійці, які відігравали вороже ДРГ. Місцеві миттєво зреагували: повідомили в поліцію, де дали повний опис озброєних осіб, повідомили де саме вони вийшли з води та їхнє місцерозташування з геоприв’язкою», – розповідає боєць полку “Азов”.

Тож полк «Азов» висловлює вдячність небайдужим мешканцям Приазов’я за тверду проукраїнську позицію і допомогу в боротьбі проти нашого спільного ворога.