Назавжди в строю: азовці на передовій попрощалися із загиблими побратимами на псевдо «Круглий» та «Максон»

попрощалися із побратимами «Круглий» та «Максон»

Ввечері 7 червня особовий склад БТГр «Азов», який несе службу на Світлодарській дузі, попрощався із загиблими напередодні вночі бійцями Дмитром «Круглим» Пруглом та Максимом «Максоном» Олексюком. 28-річний азовець Круглий та 23-річний азовець Максон полягли у запеклому бою із окупантом, який тривав майже чотири години, в ніч з шостого на сьоме червня. Їхні життя забрав прицільний ворожий обстріл 122-мм ствольної артилерії та 120-мм мінометів, заборонених Мінськими угодами. Обидва воїни були бійцями 3-ї роти «Азову». Окрім того, що друг Круглий був надзвичайно сміливим та професійним воїном, у своїй роті він був заступником командира з роботи із особовим складом та вірно служив на благо підрозділу з 2014 року. Друг Максон запам’ятається побратимам як вірний та мужній товариш, який ніколи не відмовляв у допомозі та понад усе в житті любив Україну.

Командир полку «Азов» друг Редіс у своїй промові на прощанні з бійцями запевнив, що на ворога чекає страшна відплата за загибель азовців:

«Цієї ночі ми з вами вкотре переконалися, що ніякі Мінські домовленості не діють. Це абсурд. Вони забрали життя двох наших бойових побратимів, воїнів, славних синів України. Друг Круглий та друг Максон зі зброєю в руках відійшли в кращий світ. Це вкотре показує те, що з терористами перемовини вести не можна. А ми і не збираємося. За наших побратимів ми відплатимо десятками вбитих ворогів з того боку. Друг Круглий та друг Максон назавжди залишаться в наших серцях. Слава Нації!»

Командир третьої роти «Азову» Раз-Два, під командуванням якого служили друг Круглий та друг Максон, нагадав присутнім, що метою полку є повна перемога над ворогом, і саме заради неї загиблі готові були йти вперед: «Третя рота і «Азов» загалом сьогодні втратили не просто бійців, а насправді людей, які готові були до кінця йти і слідувати своїм ідеям. Це люди, яких не можна було стримати десь на тилових базах чи десь на цивілці, вони завжди хотіли йти вперед. Друг Круглий завжди був надійною опорою не тільки для мене, як для командира, а й для кожного бійця роти. До нього можна було підійти, поговорити на будь-яку тему, він завжди давав потрібну пораду та розбирався у ситуації. Друг Максон – боєць, якого ми теж згадуватимемо із гордістю, адже він стояв з нами пліч-о-пліч. Ми помстимося за них. Обов`язково!»

У день загибелі побратимів азовську родину спіткала непоправна та болюча для кожного із нас втрата. Поки житиме пам`ять кожного бійця «Азову» – житимуть і Круглий з Максоном. Помсту за їхні смерті ворог відчує сповна та запам’ятає назавжди.

Слава Героям!