На полігоні стартував курс «Період розвитку 1» для бійців полку «Азов»


Сьогодні на полігоні полку «Азов» відбулася знакова подія для всього підрозділу. Перший набір бійців «Азову» розпочав проходження курсу підготовки рядового складу «Період розвитку 1». Такий курс в Україні проводиться лише у Навчальному центрі Національної гвардії України у м. Золочів, та інструкторам Військової школи імені полковника Євгена Коновальця була надана можливість проводити «ПР 1» власними силами.

Привітати азовців з початком курсу прибули командир військової частини 3057 полковник Денис Шлега та командир «Азову» капітан Денис Прокопенко (Редіс), який наголосив:

«На даний момент нам необхідно максимально якісно і коректно провести цей курс для того, щоб у подальшому була можливість проводити його не тільки для наших бійців, а й для підрозділів Національної гвардії в цілому. Всі наші інструктори сертифіковані, особовий склад вмотивований та підготовлений, тому ми готові до проведення таких курсів на нашому полігоні. Керівництво НГУ проявило до нас довіру і дало змогу провести цей курс. Це дійсно історичний момент та можливість, яку потрібно використовувати на 100 відсотків. Впевнений, що у кожного з вас все вийде і ви поставитеся до навчання з максимальною відповідальністю».

За словами головного сержанта групи інструкторів друга Біцухи, курс триватиме 10 тижнів. Протягом цього часу курсанти вдосконалюватимуть свої навички з вогневої, інженерної, тактичної підготовки, тактичної і цивільної медицини, топографії тощо. Головна мета – надати особовому складу знання та вміння, необхідні для виконання службових обов’язків, прищепити дисциплінованість.

«Всі інструктори отримали акредитацію, пройшовши відповідне навчання у Навчальному центрі м. Золочів, та здатні самі проводити «ПР 1». У нас буде більш свіжий погляд на курс, він дуже схожий на той, що проводиться у Золочеві, але є свої нюанси, – розповів Біцуха. – Окрім штатних інструкторів, які на постійній основі працюють у Військовій школі імені полковника Євгена Коновальця, до нас прикомандирували 7 військовослужбовців з бойових підрозділів. Ці люди давно в полку, мають колосальний досвід бойових дій, який дуже знадобиться на заняттях».

Перший набір курсу «Період розвитку 1» склали 35 бійців з усіх підрозділів «Азову». Та друг Біцуха зазначив, що інструктори готові прийняти на другий курс вдвічі більше військовослужбовців.

Наприкінці 10-тижневого навчання азовців чекає вихідний контроль, за результатами якого буде прийнято рішення щодо подальшого проведення курсу «Період розвитку 1» силами «Азову» для особового складу бригади та інших військових частин. Бажаємо інструкторам і курсантам наснаги, сил та успіхів!