Міцні, як броня: вітаємо усіх причетних з Днем танкіста!

Міцні, як броня: вітаємо усіх причетних з Днем танкіста!

Кожну другу неділю вересня в Україні своє професійне свято відзначають бійці-танкісти, роль яких у теперішні дні війни на Сході важко недооцінити.

Танковий батальйон «Холодний Яр» – легенда полку АЗОВ. Підрозділ сформувався 21 січня 2015 року, а свою назву отримав на честь славного історичного періоду визвольних змагань.

Одразу після сформування батальйону, азовські танкісти вирушили до Харкова для проходження інтенсивного навчання та отримання фахових навичок у злагодженні екіпажу та одиночній підготовці. В останні дні зими 2015 року бійці повернулися до полку та приступили до виконання бойових завдань на передовій, де проявили себе найкращим чином, незважаючи на відсутність повноцінного курсу навчання.

Сьогодні танковий підрозділ полку АЗОВ зріс як чисельно, так і професійно. Танкісти «Холодного Яру» тренуються, беруть участь у змаганнях та щодня продовжують вдосконалювати свої знання у роботі з залізними бойовими велетнями.

Особовий склад та командування полку АЗОВ вітає наших бійців-танкістів та кожного причетного українського воїна до цього свята! Бажаємо йти до нових звершень та бути непереможними!