«Memorial CrossFit Games»: змагання на честь полеглих в бою азовців


23 вересня у маріупольському спортивному клубі «Iron Gym» відбулися щорічні змагання з кросфіту «Memorial CrossFit Games», організовані за ініціативи полку «Азов». Захід проводиться вже вчетверте напередодні Дня пам’яті з метою вшанування азовців, які поклали життя у боротьбі з російським агресором.

Цього року для участі зголосилися 18 учасників, серед яких як вже досвідчені кросфітери, так і азовці, що вперше брали участь у таких змаганнях. На турнірі також було чимало вболівальників, які прийшли віддати шану пам’яті полеглих та підтримати своїх побратимів. Змагання розпочалися з хвилини мовчання.

Співорганізатор турніру друг Кірт, звертаючись до присутніх, сказав:

«Сьогодні ми зібралися, щоб провести вже традиційні для нашого підрозділу змагання «Memorial CrossFit Games». У цей день ми зробимо комплекси за наших полеглих побратимів. Буде дуже важко, але спорт – це наша пам’ять. Ми згадуємо наших побратимів не чаркою, а фізичними навантаженнями, щоб завтра на передовій гідно мстити за полеглих».

Перед спортсменами стояло завдання не для слабкодухих – виконати два кросфіт-комплекси, а до третього було допущено лише найкращих. Перший WOD (Workout of the Day) складався з таких вправ: 1 хвилина – Т2В (носки до перекладини), 1 хвилина – тяга гирі 24 кг сумо до підборіддя, 1 хвилина – відтискання від підлоги з відривом долоней у нижній позиції, 1 хвилина – максимальна кількість калорій на гребному тренажері; між вправами 1 хвилина відпочинку. Другий WOD отримав назву «39 азовців». Він включав станову тягу 80 кг, човниковий біг на 10 м, стрибки на тумбу 60 см, бурпі, махи гирі 32 кг та підтягування. Кожну з цих вправ треба було виконати 39 разів – за кожного з 38 загиблих бійців та один за зниклих безвісти.

Між іншим, два перші WOD були відомі заздалегідь, тому всі, хто з тих чи інших причин не зміг взяти безпосередню участь у турнірі, мали нагоду зробити вправи дистанційно. Адже головна ціль – не перемогти, а стати сильнішими і вшанувати тих, кого вже немає з нами.

Третій WOD став несподіванкою для шести найкращих спортсменів, які вийшли у фінал, продемонструвавши вражаючі результати. На третьому етапі азовці повинні були зробити 3 круги по 27, 21 та 15 разів ривок гантелі 22 кг, фронтальний присід та повтори на GHD.

У підсумку видовищного фіналу, під час якого учасники, не дивлячись на втому, викладалися на максимум, місця розподілилися наступним чином:
3 місце посів друг Умпа, 2 місце – за другом Кіртом. Абсолютну перемогу з найкращим результатом у всіх комплексах здобув друг Пістон.

Вітаємо найсильніших!