Командувач Нацгвардії України відвідав військовий полігон у Маріуполі

Балан командувач НГУ

Під час робочого візиту на Донеччину командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан разом із заступником командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів НГУ полковником Вадимом Бідненком зустрівся з бійцями окремого загону спеціального призначення «Азов», повідомляє офіційний сайт Національної гвардії з посиланням на пресслужбу відомства.

Командувач НГУ відвідав тимчасовий військовий полігон «Азову» у місті Маріуполь. Там він оглянув матеріально-технічне забезпечення території полігону, умови служби, спеціальної та бойової підготовки особового складу підрозділу.

«На цьому полігоні є все необхідне – місця для проживання особового складу, навчальні класи, дві столових. А ще – мале та велике тактичне поле, директриси для стрільб, загальновійськова та спеціальна смуга перешкод, гімнастичне містечко, словом все необхідне для проведення базового курсу бойової підготовки. Також маємо власний танкодром, на якому відшліфовують свої практичні навички екіпажі бойових машин», – розповідає спецпризначенець Сергій.

Генерал-лейтенант Микола Балан відзначив, що військовий полігон у Маріуполі – потужна база для індивідуальної та колективної підготовки загону спеціального призначення. Тут серйозну увагу приділяють як початковому вишколу гвардійців, так і масштабним батальйонно-тактичних навчань.

Джерело: https://ngu.gov.ua/ua/news/komanduvach-nacgvardiyi-ukrayiny-vidvidav-viyskovyy-poligon-azov-u-mariupoli