У полку «Азов» стартував черговий базовий курс бойової підготовки

Бкбп

28 липня на полігоні розпочався черговий базовий курс бойової підготовки, під час якого новобранці випробують на міцність своє тіло та характер, а лише найбільш гідні, мотивовані та гартовані хлопці отримають заповітні шеврони «Азову» та стануть до наших лав.

Головний сержант курсу друг Поляк каже: «Особливість цього курсу у тому, що він триватиме не 9 тижнів, а 5. Однак він ні в якому випадку не скорочений, а стислий, так що легше не буде, навіть навпаки». За словами головного сержанта курсу, цього разу бажання служити в одному з найбільш боєздатних підрозділів України виявили 29 хлопців, однак один з них приховав проблеми зі здоров’ям, тому було прийнято рішення про те, що він повинен покинути курс. Як показує практика, до кінця курсу відсіється мінімум 40 відсотків новобранців, адже одного бажання служити у підрозділі недостатньо – потрібно володіти певними як фізичними, так і морально-вольовими якостями, мати залізний характер та палке прагнення захищати Батьківщину.

Отже, рекрутів чекають насичені тижні навчань і тренувань – стройова підготовка, такмед, тактика, топографія, вогнева, фізична підготовка, марш-кидки. За традицією, троє найкращих курсантів наприкінці БКБП матимуть змогу обрати підрозділ «Азову», в якому нестимуть подальшу службу.

Бажаємо рекрутам сил у подоланні всіх труднощів, а сержантам-інструкторам – наснаги у підготовці майбутніх азовців!


бкпб бкпб бкпб

Заповнити анкету