«Холодна війна». Лекція Юрія Михальчишина

«Холодна війна». Лекція Юрія Михальчишина

Приємною для азовців традицією вже стали зустрічі з політичним і громадським діячем, доктором політичних наук та соратником Азовського руху Юрієм Михальчишином (друг Нахтігаль). Цього разу пан Юрій прочитав для особового складу полку АЗОВ лекцію, що була присвячена поняттю «холодної війни». Вона розпочалася словами: «Сьогоднішня тема дає змогу зрозуміти на підставі історичних аналогій та аналізу зміст тих подій, частинкою яких є кожен із нас, що відбувається сьогодні в світі, як давати цьому оцінку і чого очікувати».

Під час виступу лектор розглянув основні етапи так званої «холодної війни версії 1.0», розповів про історичних особистостей, які приймали ключові рішення, що вплинули на її хід, та окреслив основні спільні та відмінні риси з «холодною війною 2.0», яка триває і зараз. На завершення лекції Юрій Михальчишин зазначив: «Холодна війна» – це реалії сьогодення, і ніхто не знає, скільки вона триватиме. Перша протривала 50 років. Ще в тридцятих роках Ернест Хемінгуей писав: «Попереду 50 років неоголошеної війни, і я підписав контракт на весь термін». Треба розуміти, що багатьох із нас це теж стосується».

Загалом лекція пройшла цікаво та інформативно, а після неї у приватному порядку бійці АЗОВу мали нагоду поставити політику запитання. Дякуємо другу Нахтігалю за візит та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей на наших гарнізонах!
Заповнити анкету