Азовські артилеристи знову найкращі

артилеристи

Артилеристи полку «Азов» стали найкращими серед всіх залучених в ООС військових підрозділів.

З 12 по 14 серпня кращі артилерійські розрахунки військових підрозділів, які беруть участь в ООС, змагались за звання найкращого. Азовці виступали зі своєю Д-30 та змагались в цьому класі з бійцями батальйону «Айдар». Також в змаганнях взяли участь військовослужбовці 44 оабр і 30 та 53 омбр, 36-а обмп. В турнірі були представлені такі артилерійські системи як Д-30, Д-20, 2А36 «Геацинт», самохідні 2С1 «Гвоздика» та 2С3 «Акація», а також БМ-21 «Град».

Перший день змагань. Артилеристам необхідно було пройти естафету. Бійцям треба було завантажити та розвантажити ящики з боєкомплектом, подолати різного роду перешкоди, розібрати та зібрати автомат після чого відстрілятися з нього, по команді «Гази» одіти протигаз, подолати в ньому перешкоду та в кінці евакуювати пораненого побратима.
Другий день змагань. Учасники мали продемонструвати свої навички в розгортанні, наведенні та згортанні своєї гармати. Оцінювався не лише час за який виконувались всі елементи, але й якість їх виконання, адже від цього залежить влучність стрільби.
Третій день змагань. Цей етап виявився найвидовищнішим. 15 артилерійських установок різних систем та калібрів одна за одною проводили стрільби. Кожний розрахунок хотів бути найвлучнішим, тому віддавався стрільбам на повну. Проте переможець може бути тільки один.

Так, за результатами трьох днів змагань, кращим серед артилеристів ООС став артилерійський розрахунок полку «Азов», набравши найбільшу кількість балів за всі проведені етапи. Азовці також стали кращими в своєму класі серед гаубиць Д-30.
Успіх «Азова» та його артилеристів показує, що добровольці, які мають мотивацію та жагу до перемоги, можуть опанувати навіть такий складний вид військової справи як артилерія. Головне бажання вдосконалюватись та нищити ворогів України. Війна на Донбасі показала, що саме артилерія може переломити хід бою та створити сприятливі умови для інших родів військ для подальшого просування вперед та звільнення нашої землі від російських окупантів.
Вітаємо наших артилеристів з перемогою та бажаємо подальших успіхів в подібних змаганнях та в бойовій роботі.


артилеристи артилеристи артилеристи

Заповнити анкету