Втрата побратима: передчасно згасло життя азовця з позивним «Гермес»

смерть

Із тугою повідомляємо, що пішов з життя наш побратим Андрій «Гермес» Філіпічев. 29 листопада він раптово помер від хвороби серця.

Старший солдат Андрій Філіпічев народився 4 липня 1962 року у місті Ровеньки на Луганщині, яке нині перебуває під окупацією так званої «ЛНР». Мав медичну освіту – закінчив Донецький медичний інститут, а в полку «Азов» займав посаду санітара медичного пункту 2-го батальйону полку “Азов”. До лав підрозділу Андрій вступив 24 січня 2015 року, саме того дня, коли окупанти підступно обстріляли мирні квартали Маріуполя.

В «Азові» друг Гермес проявив себе як добродушна та щиросердечна людина, адже він завжди приходив на допомогу побратимам та ніколи не відмовляв у будь-якому проханні, мав золоті руки. Гермес захоплювався нетрадиційною медициною і займався фізичною реабілітацією бійців полку. Він віддавав усі свої зусилля та час службі, аби одного дня повернутися у рідне місто, звільнене від російсько-терористичних військ. Сенсом його життя була турбота про здоров’я побратимів.

Для всього особового складу полку «Азов» передчасна смерть друга «Гермеса» стала болісною втратою. Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям нашого побратима.

Пам’ятаємо!